Nocne wydarzenia w Warszawie

warszawa, wisła, nowe lokale

Czy w Warszawie można nocą robić coś poza imprezowaniem? Jasne, że można! Przedstawiamy naszą listę wydarzeń sportowych, gastronomicznych i filmowych, które trwają od zmroku, do rana.

NOCNY MARKET na Dworcu Głównym

nocny market, warszawa

kiedy: otwarcie odbędzie się 3 czerwca o godzinie 18:00
Market funkcjonować będzie:
Piątek, sobota – 17:00 – 1:00
Niedziela – 16:00 – 23:00

gdzie: Towarowa 3

Na terenach nieczynnego dworca Warszawa Główna powstaje Nocny Market, mający działać w każdy weekend do późnych godzin nocnych. Co na Was czeka? Reprezentacja wystawców streetfoodowych, punkty usługowe: Barber shop, stanowisko tatuatorskie, strefa artystyczna z DJami, bar oraz mnóstwo miejsca do siedzenia i spędzania czasu ze znajomymi.

Biegnij Warszawo Nocą

warszawa nocą, biegnij warszawo
kiedy: 4 czerwca, g. 21:16 – 23:55
gdzie: Warszawa Centrum

Bieg ten zorganizowany jest z okazji stulecia Legii Warszawa. Nocne biegi organizowane są nieprzerwanie od 2009 roku i z każdą edycją zyskują coraz więcej uczestników. Dystans biegu wynosi 10 km, a rejestracja i możliwość zakupu biletu możliwe są na stronie www.biegnijwarszawo.pl

Nightskating Warszawa

night skating

kiedy: najbliższy termin – 9 czerwca, g. 21:00
gdzie: start – Pomnik Kopernika

Nightskating Warszawa to cykl nocnych przejazdów na rolkach głównymi ulicami miasta. W tym roku, 9 czerwca inicjatywa ta obchodzi swoje 5. urodziny! Z tej okazji podczas wydarzenia rozdawane będą balony, czapeczki, a  także bezalkoholowe piwa. Dystans, który będzie trzeba pokonać wynosi 18 km. Udział w nocnej jeździe jest bezpłatny.

Nocny Maraton Filmowy

obecność, enemef
kiedy: 24 czerwca, g. 22:00
gdzie: Multikino

Tym razem maraton przebiega pod znakiem grozy. W trakcie Maratonu Horrorów obejrzeć będzie można „Obecność”, „Obecność 2”, „Zanim się obudzę” i „Babadook”. Noc dla wszystkich o silnych nerwach!

Wege Festival

wege targi, cud nad wisłą
kiedy: 24 czerwca, od 11:00 do późnych godzin nocnych
gdzie: Cud nad Wisłą

Kolejna odsłona targów wege, tym razem będzie odbywała się niemalże przez 24 godziny. Specjalnie dla wszystkich nocnych marków – falafele, hummusy, owocowe i warzywne koktajle i inne pyszności będą dostępne także w godzinach nocnych.

2 komentarze

Dodaj komentarz