Nikt nie chce oglądać Johnny’ego Deppa

Jeszcze kilka lat temu gdy jakiś producent dowiadywał się, że #JohnnyDepp będzie w ich filmie, chłopak zaczynał łkać z podniecenia i już wydawał swoje miliony, które miały pojawić się na jego koncie za kilkanaście miesięcy.

Te czasy się już zmieniły. Jego ostatnie cztery filmu #TheRumDiary, #DarkShadows, #TheLoneRanger i najnowszy #Transcendence – wszystkie zaliczyły bardzo złe otwarcia – żaden z nich nie przekroczył 30 milionów w weekend otwarcia (najbliżej był #DarkShadows Burtona, który kosztował 150 milionów, a po podsumowaniu wszystkich liczb zarobił niecałe 80)

Wielu specjalistów zwraca uwagę na fakt, że fani znudzili się Deppem i jego najpopularniejszą rolą bycia dobrym aktorem. Zbyt chętne decydowanie się na kolejne irracjonalne role spowodowało, że #Depp będąc gigantyczną częścią budżetów filmowych nie zapewnia często nawet zwrotu własnej stawki.

#Transcendence niedługo trafi do polskich kin. Póki co zarobił trochę ponad 11 milionów w weekend otwarcia – czy Depp po raz pierwszy od lat wypadnie z grupy największych gwiazd światowego kina?

Dodaj komentarz