Najlepsze weekendowe targi w Warszawie

Ciepły, majowy weekend zachęcił nas do spędzenia kolejnego weekendu poza domem! Gdzie? Na targach! 7 i 8 maja pękają w szwach od warszawskich wydarzeń zarówno tych plenerowych, jak i tych odbywających się we wnętrzu.
Targi Winyli, Śniadanie na trawie, a może lunch nad Wisłą? Sprawdźcie naszą listę najlepszych targów w stolicy, z pewnością wybierzecie coś dla siebie.

Smaczny Targ Międzylesie

 • kiedy: niedziela, 8 maja, g. 10:00
 • gdzie: Patriotów 303
Smaczny Targ Międzylesie

źródło: fanpage Smaczny Targ Międzylesie

Foodtrucki, jedzenie z grilla, kuchnia wschodnia i polskie wędliny. Wystawców na odbywającym się od kwietnia co niedzielę targu w warszawskim Międzylesiu nigdy nie brakuje. Najedzą się więc zarówno ci mięsożerni, jak i ci, którzy preferują bezglutenowe pieczywo z pastą z cieciorki. Podczas targów, w okolicy Cafe Peron, rozłożone są również parasole i leżaki, także zakupione dania i słodkości można zjeść na miejscu. Minusem wydarzenia może być spora odległość od centrum, a także stosunkowo mała przestrzeń. Tych, których perspektywa przejechania 30 minut pociągiem ( w dodatku przez rozkopaną okolicę w remoncie) nie odstrasza, zachęcamy do uczestniczenia w targu i zwiedzenia okolicznych, Międzyleskich lasów.

The Best Of Warsaw Street Food

 • kiedy: sobota, 7 maja, g. 12:00
 • gdzie: Cud Nad Wisłą, Bulwar Flotylli Wiślanej
the best of warsaw street food

źródło: fanpage The Best Of Warsaw Street Food

Weekend nad Wisłą najlepiej zacząć późnym śniadaniem. W tę w sobotę, od godziny 12 w Cudzie Nad Wisłą będziemy mogli spotkać wielu kulinarnych blogerów, kucharzy, a także lokalnych wystawców. Przygotują oni specjały kuchni amerykańskiej, tajskiej, hiszpańskiej, oraz indyjskiej. Stoliki pełne będą przeróżnych tapas, burgerów i grubych burrito. Po popołudniowej uczcie Cud proponuje spalić spożyte kalorie na tańcach i pląsach nadwiślańskich. Wpadacie?

Grand Bazar – Targi Mody

 • kiedy: sobota, 7 maja, g. 11:00
 • gdzie: Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
Grand Bazar, Targi Mody

źródło: Grand Bazar Targi Mody

Dla tych, którzy zamiast organizacji posiłków podczas targów gastronomicznych wolą wiosennie organizować swoją szafę, mamy propozycję spędzenia soboty na Brackiej 25. Na ponad stu stoiskach pojawią się tu młodzi twórcy z Polski i zagranicy. Grand Bazar przygotował także kilka niespodzianek, do których należą: porady stylisty, wyprzedaż garażowa Jessiki Mercedes i darmowe masaże.

Fashion in Warsaw – targi polskiej mody

 • kiedy: niedziela, 8 maja, g. 12:00
 • gdzie: Kinoteka PKiN
Fashion In Warsaw

źródło: fanpage Fashion In Warsaw

Tym razem przestrzeń Kinoteki przekształci się w miejsce dla wystawców modowych przybyłych z całej Polski. Ręcznie szyte ubrania, kreatywne dodatki, biżuteria, buty i torby – centrum Warszawy na ten dzień zmieni się w targ oryginalnych, niedostępnych na sklepowych półkach elementów niezbędnych przy zmianie wiosennej garderoby.

Targ Winyli

 • kiedy: niedziela, 8 maja, g. 14:00
 • gdzie: Klubokawiarnia Kicia Kocia

targi winyli

Fanów winylowych krążków zapraszamy na niedzielne Targi Winyli, podczas których będzie można uzupełnić swoją kolekcję, zrobić komuś upominek, a może nawet wejść w posiadanie białego kruka. W Klubokawiarni mile widziani są także ci, którzy swoje stare płyty chcą sprzedać. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, wystawcy jednak proszeni są o dokonanie wcześniejszej rezerwacji stolika.

Targ Śniadaniowy na Żoliborzu

 • kiedy: sobota, 7 maja, g. 9:00
 • gdzie: Aleja Wojska Polskiego 1
targ śniadaniowy, żoliborz

źródło: Targ Śniadaniowy

W tę sobotę Targ Śniadaniowy zmienia lokalizację na wiosenno-letnią. Z okazji czwartych urodzin Targu, będzie on trwał aż do godziny 16, a goście mogą liczyć na takie atrakcje jak: zajęcia sportowe, szeroki wybór oferty śniadaniowej od lokalnych dostawców, wypożyczalnia kocyków do piknikowania na trawie. Targi w nowej lokalizacji będą odbywały się co tydzień.

Mini Misz-Masz x Nokaut

 • kiedy: niedziela, 8 maja, g. 9:00
 • gdzie: Blue City
Mini Misz Masz x Nokaut

źródło: fanpage Mini Misz Masz

Targi Misz-Masz tym razem doczekały się edycji dziecięcej, więc w asortymencie wystaców znajdziemy miękkie ubranka, zabawki, gadżety dziecięcie, a także sukienki, bluzy i dodatki dedykowane specjalnie dla mam. Targi trwają także podczas 6 i 7 maja i kończą się w niedzielę, o godzinie 20:00.