Najlepsze śniadaniowe promocje w Warszawie

boska praga

Najlepszy sposób na rozpoczęcie udanego dnia i naładowanie się pozytywną energią? Solidne i smaczne śniadanie. Nie od dziś wiadomo, że jest to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia. Niestety, równie mocno utwierdzeni jesteśmy w przekonaniu, że śniadanie możemy pominąć. Bo brak czasu, bo w lodówce pustki, bo nam się nie chce. Specjalnie dla tych, którzy wymigują się od rozpoczęcia dnia posiłkiem przedstawiamy listę najpopularniejszych promocji śniadaniowych, dzięki którym zadowolone będą nie tylko brzuszki, ale i portfel.

AiOLI

  • gdzie: Świętokrzyska 18 / plac Konstytucji 5

aioli
Zdecydowanie najbardziej oblegane śniadaniowe miejsce w Warszawie. Dlaczego? AiOLI Cantine Cafe Deli i AiOLI inspired by MINI serwują śniadania za 1 zł. Na czym polega promocja? Od poniedziałku do piątku, zamawiając dowolną kawę (przykładowo: espresso za 6 zł) możecie zamówić dowolne śniadanie z karty i zapłacić za nie złotówkę. Menu śniadaniowe jest zróżnicowane, porcje spore, a atmosfera – zwłaszcza przy wspólnym stole – towarzyska. Podczas weekendu promocja działa na odwrót: do śniadania dostaniemy tu kawę za 1 zł.


Słoik

  • gdzie: Złota 11

słoik

W mieszczącym się przy ulicy Złotej lokalu Słoik także zjemy śniadanie za złotówkę. Wystarczy zakupić kawę, lub herbatę. Miłe, przytulne wnętrze i kreatywne wykorzystanie motywu słoika zarówno w dekoracji miejsca, jak i w zastawie sprawia, że gości w lokalu nie brakuje.


Boska Praga

  • gdzie: Okrzei 23

Fill The Bowl_jajka

Jeśli zdecydujemy się spędzić poranek na Pradze – lokal Boska Praga zaprasza na śniadania, do których podawana jest za złotówkę kawa z dolewką. Promocja działa 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku od 8.30 do 11.30, natomiast w weekendy od 9 do 12). Co zjemy w Boskiej? Śniadaniowe burgery, twarożki, jajka przygotowane na różne sposoby z bułeczkami prosto z pieca.


Trzecia Waza

  • gdzie: Krakowskie Przedmieście 64

trzeciawaza
Tu także zjecie śniadanie, za które zapłacicie symboliczne 1 zł, do wybranej kawy. Niebawem w Trzeciej Wazie ma pojawić się także nowa, śniadaniowa oferta, lecz, póki co, ekipa lokalu zaprasza na standardowe i bardziej ekstrawaganckie wariacje na temat śniadań za złotówkę.