Mustache Yard Sale po raz 28. w Pałacu Kultury i na placu Defilad – już w ten weekend

Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejna edycja targów Mustache Yard Sale. 21 i 22 kwietnia w wyjątkowej przestrzeni Pałacu Kultury i Nauki oraz na placu Defilad odbędzie się 28. edycja święta niezależnych polskich projektantów. Organizatorzy poza dużą dawką mody szykują specjalną strefę winylową, sporą dostawę książek lifestylowych oraz dodatków do wnętrz. Nie zabraknie również ciekawych konceptów gastronomicznych. .

Na targach znaleźć będzie można produkty od  ponad 250 projektantów z całej Polski oraz – po raz pierwszy – od kilkunastu najzdolniejszych twórców z Litwy. Do tego sztuka inspirowana ulicą, mnóstwo vintage dodatków do domu, lifestylowe książki, naturalne kosmetyki oraz specjalna strefa winylowa! Swój udział w kolejnej odsłonie targów potwierdziły takie marki jak: Sandra Kpodonou, MO61, Coastal czy Happy Socks.

Nie zabraknie również stref tematycznych. Będzie strefa barberska,strefa gier planszowych, elektronicznych oraz retro flipperów, a dla najmłodszych Akademia Robotów. Z okazji wspaniałej pogody zapraszamy również do piknikowania przed Pałacem Kultury, gdzie będzie można zagrać w badmintona, odpocząć oraz skosztować naturalnych lodów. Dodatkowo kilkanaście konceptów gastronomicznych, prezentujących najciekawsze smaki z całego świata, które zaspokoją gusta największych stołecznych foodiesów. A wszystko w rytm muzyki. 

Pierwszy dzień targów zwieńczy afterparty organizowane w kinie LUNA, podczas którego będzie można usłyszeć nie tylko najciekawszych DJów, ale również zobaczyć specjalny koncert na żywo przygotowany przez Flirtini i ich gości – Holaka, Mrozu, Otsochodzi czy Rasa. 

Przestrzeń będzie otwarta dla gości od 11:00 do 19:00. Wejście na Mustache Yard Sale jest bezpłatne, a wejściówki na afterparty będzie można odebrać podczas targów w strefie Mustache.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *