Mother! – pierwszy plakat promujący nowy film Darrena Aronofsky’ego

Wytwórnia Paramount Pictures opublikowała pierwszy plakat promujący film „Mother!” – najnowsze dzieło reżysera i scenarzysty, Darrena Aronofsky’ego znanego z „Requiem dla snu”, „Noe: Wybrany przez Boga”. Przy „Mother!” Aronofsky pełni aż trzy funkcje – jest reżyserem, scenarzystą i producentem. Wspomagają go Scott Franklin i Ari Handel.

W produkcji zagra Jennifer Lawrence w towarzystwie Javiera Bardema. Oprócz nich na ekranie zobaczymy także: Michelle Pfeiffer, Ed Harrisa, Domhnalla Gleesona i Briana Gleesona.

Film nie posiada jeszcze zwiastuna, ani oficjalnego opisu, jednak producenci postanowili zapowiedzieć go intrygującym plakatem. Jego autorem jest James Jean, wielokrotnie nagradzany autora okładek komiksowej serii Baśnie.

James Jean

James Jean jest tajwańskim amerykańskim artystą wizualnym, znanym z pracy komercyjnej oraz z tworzenia dzieł sztuki dostępnych w galeriach. Jest twórcą wielu okładek dla książek wydanych przez DC Comics, a szerszej publice znany jest także z prac wykonanych dla Prady, ESPN i Atlantic Records. Jean współpracował również z firmą Beats by Dre, tworząc ekskluzywną, limitowaną edycję słuchawek. Jego twórczość, która została zgromadzona w wielu tomach, została porównana przez The New York Times do Maxwell Parrish.

Premiera mother! została zaplanowana na 13 października 2017 roku.