Mocny program na Smolnej. Zobacz, kto zagra w w klubie jesienią i zimą

źródło: Smolna

Od września do grudnia w Warszawie zagrają m.in. szef wytwórni Keinemusik Adam Port i wracający po 3 latach do Polski projekt AME Live. Po raz pierwszy w naszym kraju pojawią się również: belgijska DJ’ka i producentka, związana z Second State – Amelie Lens, izraelski reprezentant RUMORS – Chaim, przedstawiciel PC MUSIC Danny L Harle w didżejskim secie oraz legenda izraelskiej sceny elektronicznej Gel Abril.

Nie zawiodą się też wszyscy miłośnicy cięższych brzmień – na Smolnej w nowym sezonie będzie można usłyszeć m.in. Answer Code Request,  Blawan w duecie z James Ruskin, Cassegrain & Tin Man w formule LIVE, a także CTRLS, Kr!z i Phase.

Nie będą rozczarowani również wszyscy ci, którzy w muzyce szukają harmonii i melodyjności, bo to zapewnią: fantastyczny Vitalic LIVE, szefowie Afterlife – Tale of Us, charyzmatyczny Stephan Bodzin LIVE, Michael Mayer z 5-godzinnym, winylowym setem, Konstantin Sibold, Kollektiv Turmstrasse, kopenhaski producent i multiinstrumentalista Kasper Bjorke oraz szaman Damian Lazarus.

Na Smolnej szykują się również historyczne wizyty: po raz pierwszy w klubowej przestrzeni pojawi się Monika Kruse, supergrupa Hercules & Love Affair live, a także Pantha Du Prince. Całości dopełnią minimalowi pionierzy ze stajni M_NUS: Jon Gaiser LIVE oraz Matador LIVE, który odwiedzi Smolną w ramach światowej trasy EGG LDN, a także ostatni z wymienionych, ale o największym ciężarze gatunkowym: Ilario Alicante w ramach Cocoon Night i ojciec chrzestny gatunku, Jeff Mills

źródło: Smolna