Warszawa Żoliborz

Warszawa

Dla warszawiaków mamy gratkę. Do numeru wrześniowego dołączamy mapkę dzielnicy Żoliborz uwzględniającą jej rozmaite atrakcje – kulinarne i nie tylko. Są i knajpki, i street art (m.in. jeden z najstarszych murali Twożywa), i inne ciekawe miejsca (np. samoobsługowa myjnia dla psów i kaletnik). I mapka piękna, i Żoliborz cudny!

aktivist-mapa-zoliborz

TP-LINK logo
Konkurs
Na Żoliborzu jest jeszcze więcej wspaniałych miejsc niż myśleliśmy. Wszystkie miejsca z waszych maili na pewno odwiedzimy. Rozesłaliśmy maile do zwycięzców konkursu. Prosimy sprawdźcie swoje skrzynki i odpiszcie na nasze maile.

 • Łukasz Ksawery Rozbicki

  Brakuje wspaniałej Burgerowni na Krasińskiego!!! Co za przeoczenie…

 • Donata Rapacka

  Eeeeee, kto to robił?! Nie ma Baru Sady, ani Pawilonu Kulturalnego, ani knajp w pawilonach przy Stołecznej/Popiełuszki, ani pawilonów na dole Potockiej, ani Araba na Kępie, ani miliona ważnych rzeczy. A Sady Żoliborskie są zlokalizowane nie na Sadach, tylko gdzieś na Żoliborzu Południowym.
  Tutaj macie ściągę – uzupełnijcie sobie: https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?ll=52.269576%2C20.989594&spn=0.023347%2C0.066047&msa=0&mid=z86PfDV4hGis.kY6PnZRlci14

 • Żoliborzanka

  Brakuje lodziarni Ulica Baśniowa!! Ogromne przeoczenie to nasz Żoliborski skarb i najlepsze lody w mieście! :)

 • ak

  i jeszcze można dopisać Bar Tęcza :) a rysunek mapy piękny! https://www.facebook.com/BarTecza?fref=ts

 • t

  Czy wyniki konkursu już były :)?

 • mojdysk

  A może byście udostępnili tą mapę w formacie wektorowym, zamiast kobylastej bitmapy. Jest taka opcja?