Międzynarodowy Dzień Pizzy w PIZZA BOYZ. Konkurs!

Dziś na całym świecie obchodzone jest jedno z najbardziej przyjemnych świąt. Święto pizzy! Z tej okazji proponujemy zawiesić na dzisiejszy dzień wszelkie diety i celebrując należycie Międzynarodowy Dzień Pizzy – wszamać pizzę na pełnym wypasie. Nie cieniutką, podaną z rukolą i pomidorkami cherry, lecz zalaną serem, makaronem, pepperoni, z jajkiem, bekonem… Ekipę PIZZY BOYZ ogranicza bowiem tylko wyobraźnia.

Nie oszukujmy się, każdy ma czasami ochotę na solidną porcję tłustego, ciągnącego się sera na puszystym, grubym cieście pizzy.  Sztandarowe pozycje w menu mają niedługo ulec zmianie – więc jeśli jeszcze nie próbowaliście żadnej z niestandardowych propozycji PIZZA BOYS, dziś macie szansę to nadrobić. 
Mamy dla Was konkurs! W komentarzu (na Facebooku) napiszcie jaką najdziwniejszą pizzę zdarzyło wam się zjeść / przyrządzić samemu. Warunek: musi być pyszna! 
Autorów trzech najciekawszych przepisów nagrodzimy pizzą od PIZZA BOYS. A kto wie, może zainspirują się waszymi autorskimi pomysłami i wprowadzą je do menu? ;)
Rozwiązanie już dziś o 18:00!

FRYTY BOYZ: sos pomidorowy, mozzarella, bekon, pepperoni, frytki, cheddar

 

mac&cheese&bacon

PIZZA BOYZ

Pizza Boyz to niewielka pizzeria mieszcząca się na ulicy Solec na Powiślu przez właścicieli pobliskiego Mr Pancake. W menu znajdziemy pizze bardziej klasyczne takie jak: margherita, pepperoni, ale także najbardziej popularne wariacje placków: Eazy Pizza z mozzarellą, salami picante i salsą mango z habanero,pizza Mango Kreweta z krewetkami, granatami, serem cheddar, mango, kolendrą i salsą mango/habanero czy Fryty Boys z bekonem i frytkami. Zjemy tu także słodką pizzę – Sluttie Brownie na cieście z brownie, magic stars, Oreo, m&m’sami i mleczną czekoladą.
lokalizacja: ul. Solec 103, Warszawa
link do wydarzenia: tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *