Miasteczko „Twin Peaks” sezon 3

Po 25 latach od ostatniego odcinka „Miasteczko Twin Peaks” powróci na ekrany telewizorów. Kultowy w latach 90 serial Davida Lyncha i Marca Frosta wyjdzie w dziewięciu odcinkach na stacji kablowej Showtime. Twórcy serialu już kilka dni temu zasugerowali powrót Twin Peaks na twitterze:

twin peaks

Spekulacje stały się faktem – „Miasteczko Twon Peaks” sezon 3 będzie miało swoją premierę w 2016 roku. Dlaczego tak bardzo nie możemy się doczekać?

Czekaliśmy wystarczająco długo: Minęło 25 lat odkąd Twin Peaks zostało zdjęte z anteny. Po tak długim czasie mamy możliwość zobaczenia co stało się z mieszkańcami Miasteczka, których poznaliśmy kiedy mieli „naście” lat. Jak zmieniło się ich życie, co teraz robią? Jaki wpływ na ich dzieci miały wydarzenia z poprzednich sezonów? Lynch i Frost mają pole do popisu!

W końcu dostaniemy odpowiedź na pytania: Co stało się z agentem FBI Dale Cooperem (Kyle MacLachlan) w finałowej scenie Twin Peaks, kiedy spogląda w lustro? Co miała na myśli Laura Palmer (Sheryl Lee), kiedy mówiła mu „do zobaczenia za 25 lat”? Czy Lynch planował to od dawna?? I czy córka Peggy Lipton, Rashida Jones zagra w nowych odcinkach?

Będziemy mieć wymówkę żeby obejrzeć wszystkie odcinki Miasteczka Twin Peaks raz jeszcze!

//www.youtube.com/embed/9d-EXZDTw-g

 

Dodaj komentarz