Mela Koteluk – wiosenna trasa koncertowa Migawka ’19

Migawka to trzecia płyta Meli Koteluk, a zapowiedziały ją single Odprowadź i Ogniwo. Po jesiennych koncertach w salach filharmonii i teatrów, Mela wyrusza w wiosenną trasę Migawka ’19 i tym razem nowy materiał zaprezentuje w klimatycznych klubach i podczas festiwali muzycznych.  Pierwsza tura koncertów obejmuje takie miasta jak m.in. Gdańsk, Warszawa, Łódź, Katowice, Poznań i Wrocław. 26 kwietnia Mela wystąpi w warszawskim klubie Stodoła  i 28 kwietnia w klubie Wytwórnia w Łodzi.

Migawka ukazała się 9 listopada 2018 roku i stanowi 11 utworów które powstały z dala od codziennego zgiełku. Artystka porusza na płycie trzy ważne obszary codziennego doświadczenia – miłości, wolności i śmierci. Autorką wszystkich tekstów jest Mela, muzyka powstała w kolektywie – odpowiada za nią cały zespół. Producentem płyty jest Marek Dziedzic.

Dwie poprzednie płyty „Spadochron” i „Migracje” zdobyły status podwójnie platynowych płyt. „Migawka” – otrzymała  Fryderyka 2019 w kategorii Album roku – pop alternatywny.