Limitowana edycja butelek autorstwa JIMKA

W ramach Projektu 30/90* realizowanego z okazji podwójnego jubileuszu – 30 urodzin Radzimira Dębskiego i 90-lecia marki Wyborowa (więcej o Projekt 30/90 tutaj), powstała limitowana butelka Wyborowej. Dla uwiecznienia współpracy JIMEK zaprojektował grafikę inspirowaną op-artem oraz symboliką muzyczną. Zobaczcie efekty współpracy artysty i Wyborowej!

 

Chciałem, aby butelka nawiązywała stylem do op-artu i jednocześnie do kształtu fali dźwiękowej. Dołożyliśmy to tego fermatę, która w muzyce oznacza przedłużenie dźwięku bądź pauzy

mówi Radzimir Dębski. 

Limitowana edycja butelek sygnowana podpisem Radzimira Dębskiego będzie w sprzedaży zarówno w handlu nowoczesnym jak i tradycyjnym, w dwóch wariantach: 0,5l i 0,7l.

Projekt 30/90

Przypominamy, że w ramach Projektu 30/90 JIMEK stworzy utwór, w którym wykonawcami będą odbiorcy. Wszyscy zainteresowani stworzeniem kawałka razem z JIMKIEM, mogą wysyłać, nagrane przez siebie dźwięki, niezależnie od tego czy są muzykami czy nie.. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wejść na stronę projektu projekt3090.pl i dodać swoje własne nagranie. Projekt ruszył 13 lutego a na zgłoszenia kompozytor czeka do 15 marca.

*W Projekcie 30/90 mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *