Letnie koncerty w Pardon. To Tu

Myśleliśmy, że ciężko będzie pobić zeszłoroczne lato w Pardon, To Tu, ale wygląda na to, że wszystko jest możliwe. Ekipa rezydująca na Madalińskiego ogłosiła właśnie dwa świetne koncerty, które zachwycą nie tylko wielbicieli muzyki z najbardziej egzotycznych rejonów świata.

Pierwszą z dat, którą powinniście dodać do swojego kalendarza, będzie wieczór, podczas którego zaprezentuje się indyjski wirtuoz gitary slide Debashish Bhattacharya. Debashish zagra w Pardonie dwa koncerty. Pierwszy wraz ze swoją córką wokalistką Anandi i bratem Subhasis Bhattacharjee, który gra na tabli. Drugi występ będzie prawdziwym pojedynkiem indyjsko polskim, bo na scenie obok Debashisha pojawią się Wojtek Traczyk i Hubert Zemler. Takie składy zobaczymy 25 lipca.

Natomiast 9 sierpnia wybierzemy się na obowiązkową wycieczkę do Afryki. Ci, którzy w 2014 roku wytrwali na Off Festiwalu do 4 rano (a nie było takich osób zbyt wiele) pamiętają na 100% jaki show zrobił Mark Ernestus. Tym razem Mark przyjedzie do nas z projektem Ndagga Rhythm Force (część składu pokrywa  się z tym, który występował cztery lata temu w Katowicach). Senegal to w tym roku niewątpliwie najpopularniejszy w Polsce afrykański kraj. Po tym spotkaniu nie będzie jednak mowy o rozczarowaniu i typowo polskich smutów nad piwem.

25.07
start: 20.00
wstęp: 39  – 49 PLN

09.08
start: 20.00
wstęp: 59 – 69 PLN

2 komentarze

  • video youtube terbaru napisał(a):

    Nice post. I’d been looking at continuously this specific web site for empowered! Invaluable information specially the final part :) I actually sustain similarly info very much. I became looking for this particular facts for any number of years. Thanks a lot and with good fortune.

  • laporan riset saham napisał(a):

    Your blog on Letnie koncerty w Pardon. To Tu » Aktivist is awesome. We hope you can continue posting many more blog . Be prosperous aktivist.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *