Legenda muzyki w nowym dokumencie Netfliksa. „Quincy” to pozycja obowiązkowa!

Po tym, jak na początku roku ukazał się głośny wywiad z Quincy Jonesem, w którym nazywał Michaela Jacksona złodziejem, wyjawiał, kto zabił Kennedy’ego, krytykował The Beatles, Trumpa i U2 oraz wieszał psy na hip-hopie powstanie tego dokumentu było tylko kwestią czasu. Tak naprawdę dziwne, że nie powstał wcześniej – Jones to przecież jedna z najważniejszych, jeśli nie najważniejsza postać współczesnej muzyki. Muzyk, aranżer, producent i wizjoner. Po prostu legenda.  

Trudno zliczyć kogo Quincy Jones odkrył i czyj talent przekuł w złoto. Nawet w powyższym zwiastunie widać, że był wszędzie i znał każdego. W trakcie swojej 70-letniej kariery Jones odcisnął niezatarte piętno na muzyce i kulturze popularnej, eksperymentując z różnymi gatunkami muzycznymi i przekraczając bariery rasowe, co nierozerwalnie złączyło historię jego życia z historią „czarnej Ameryki”. Zyskał sławę nie tylko jako trębacz, producent, dyrygent, kompozytor i aranżer, ale również jako niezrównany łowca talentów, który zapoczątkował kariery największych gwiazd ostatniego 50-lecia.

Film „Quincy” może być także ciekawy z powodu osoby jednej z reżyserek dokumentu. Rashida Jones, która stworzyła film wspólnie z Alanem Hicksem to w końcu nie tylko popularna aktorka, ale także córka Quincy’ego. Dzięki temu film skupia się w dużej mierze na intymnych relacjach i ukazuje zdjęcia i nagrania z prywatnych archiwów. O tym, czy na pewno będzie taki dobry jak przypuszczamy dowiemy się już niedługo – 21 września.

2 komentarze

  • Looking for someone write my assignment here are Expert assignment helpers well efficient and capable of creating unique assignments for college or university students all across the globe.Assignment Help is a term which is best for students help, they can easily get help for their Online Assignment Help.

  • Allassignmenthelp.com Reviews has helped many students to choose the right website. It has also helped the students to score good grades in their academics. Our writing services review will help you to find the best writing websites for your success.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *