Lata 90. wracają z modelem Falcon!

Odbywające się w Vitkacu wydarzenie adidas Originals było idealną okazją do zaprezentowania najnowszej kolorystyki ikony lat 90. – modelu Falcon. Oprócz odświeżonych sylwetek najnowszego damskiego modelu, kluczowa dla imprezy była sceneria najntisowego podwórka. Wśród niej królował różowy kiosk, z którego dystrybuowany był StreetwearZine#2 – projekt przygotowany przez Zulu Kukiego, w oldchoolowym klimacie młodzieżowych magazynów.

W sesji okładkowej StreetwearZine#2, zrealizowanej w wypożyczalni kaset wideo i płyt DVD (mieszczącej się w Domu Sztuki na Ursynowie od 1992 roku!) wzięła udział ambasadorka marki – Maffashion. Retro nośników nie zabrakło także w przestrzeni eventu – pojawiła się w postaci wypożyczalni kaset, w której znalazły się m.in. wszystkie części Kevina oraz ponad 100 innych perełek kinematografii lat 90.

Główną atrakcją wieczoru był natomiast koncert Dziarmy. Wokalistka premierowo zaprezentowała bardzo obiecujący repertuar z nowej płyty. Przez moment na scenie towarzyszył jej Adi Nowak, z którym niedawno wspólnie nagrała utwór „Placebo”. O muzyczną oprawę dalszej części wieczoru zadbały niezawodne dziewczyny z International Girl’s DJ.

Dodaj komentarz