Lady Gaga jako Donatella Versace w serialu „American Crime Story”

Lady Gaga i Donatella Versace przyjaźnią się od lat, a piosenkarka na swoim czwartym albumie „Artpop” z 2003 roku zamieściła piosenkę zatytułowaną Donatella. Donatella, natomiast, zaprosiła piosenkarkę do udziału kampanii Versace na wiosnę 2014 roku. W przyszłym roku, Lady Gagę zobaczymy w kolejnej odsłonie „American Crime Story” Wystąpi ona w roli swojej przyjaciółki – Donatelli.

Seria „American Crime Story” opowiada o słynnych zbrodniach, które miały miejsce w rzeczywistości i zapisały się na krwawych kartach historii USA. Pierwsza część opowiadała o sprawie O.J. Simpsona, druga o huraganie „Katrina”, który miał miejsce w 2005 roku.

lady gaga, donatella versace

Trzecia część opowiadać będzie o zabójstwie projektanta, Gianniego Versace. Latem 1997 roku kreator mody został zastrzelony przez seryjnego zabójcę, Andrew Cunanana, przed swą rezydencją w Miami. Versace był jego piątą i ostatnią ofiarą. Lady Gaga ma wcielić się w siostrę projektanta.

Pełny tytuł dziesięcioodcinkowej produkcji brzmi „Versace/Cunanan: American Crime Story” i jest realizowany podstawie książki „Vulgar Favors” Maureen Orth. Scenariusz pisze Tom Rob Smith. Zdjęcia do niego mają ruszyć na początku 2017 roku.

Lady Gaga promuje obecnie swoją nową płytę „Joanne”, a ostatnio coraz częściej zajęta jest także karierą aktorską. Gra w szóstym sezonie „American Horror Story” Ryana Murphy’ego oraz potwierdziła udział w filmie „A Star Is Born” Bradleya Coopera.

3 komentarze

Dodaj komentarz

-->