Kurtka od Vans – Stworzona, by wytrzymać w najtrudniejszych warunkach

Skateboarding to destrukcja. Krawężniki, ściany, szyny, czy cokolwiek innego, co nadaje się do tricku to oczywiście fun, ale często też bolesny upadek. Dlatego jak najlepsza ochrona podczas jazdy to podstawa. Nowa kurtka Drill Chore Coat WN1 marki Vans tę ochronę gwarantuje.

Uszyta jest z odpornej na ścieranie i rozdarcia tkaniny – Cordura®, często używanej do produkcji odzieży roboczej, a jej szwy zostały dodatkowo wzmocnione, co gwarantuje maksymalną trwałość. Ta klasyczna w swym designie kurtka cechuje się ponadczasową estetyką mającą swój początek w strojach robotników, którą łączy z niesamowitą wytrzymałością.

„Moim ulubionym modelem kurtki jest typ chore coat. Zawsze byłem fanem nowych rozwiązań, jednak kurtka chore coat jest klasyczna i uniwersalna. ” – Gilbert Crockett, oficjalny rider Team’u Vans Global

Stworzona specjalnie dla skaterów Drill Chore Coat WN1 została wzbogacona o Storm Cotton ™, tkaninę odporną na wodę i Teflon ™, aby chronić materiał, zapewnić suchość oraz nadać wykończenie opatentowanemu przez markę Vans, w pełni funkcjonalnemu kapturowi, który można schować pod kołnierzem w taki sposób, że jest on zupełnie niewidoczny. Wewnętrzna podszewka odprowadzająca wilgoć jest uzupełnieniem rozwiązań technologicznych – zapewnia użytkownikowi świeżość i wygodę.

Kurtka posiada kontrastowy sztruksowy kołnierz, podwójne kieszenie umieszczone na dole oraz niskoprofilowe zatrzaski, odporne na szarpnięcia.

Vans Drill Chore Coat WN1 to innowacyjny design napędzany swoją funkcjonalnością, stworzony do jazdy na deskorolce. Kurtka została zaprojektowana tak, aby wytrzymać w najtrudniejszych warunkach. To mieszanka cech, której nie zapewni żaden inny model dostępny na rynku.

Nowa kurtka Vans Drill Chore Coat WN1 jest już dostępna w wybranych sklepach Vans.