Kontakt

 

Redakcja (+48 22) 257 75 00

redaktor naczelna – Sylwia Kawalerowicz skawalerowicz@valkea.com

zastępczyni redaktor naczelnej – Olga Wiechnik owiechnik@valkea.com

redaktor filmowy – Mariusz Mikiliński mmiklinski@valkea.com

redaktor muzyczny – Filip Kalinowski fkalinowski@valkea.com

redaktorka miejska – Olga Święcicka oswiecicka@valkea.com

marketing manager – Daniel Jankowski djankowski@valkea.com; (22 257 75 00 wew. 233)

digital manager – Piotr Żmudziński pzmudzinski@valkea.com

dyrektor artystyczna – Magdalena Wurst mwurst@valkea.com

 

Reklama

Ewa Dziduch edziduch@valkea.com; kom. 664 728 597

Milena Kostulska mkostulska@valkea.com

Brajan Pekala bpekala@valkea.com; kom. 721 211 130

 

Dystrybucja

Krzysztof Wiliński

 

Współpracownicy

Mateusz Adamski,
Piotr Bartoszek,
Łukasz Chmielewski,
Piotr Guszkowski,
Aleksander Hudzik,
Łukasz Iwasiński,
Urszula Jabłońska,
Michał Karpa,
Michał Kropiński,
Rafał Rejowski,
Cyryl Rozwadowski,
Anna Tatarska,
Artur Zaborski,
Łukasz Figielski,
Iza Smelczyńska,
Julia Rogowska,
Ada Chodubińska,
Jakub Gralik.