Wygraj udział w teledysku, zgarnij najnowszego smartfona Sony Xperia Z2 i poznaj Grzegorza Hyży osobiście!

Już #27.05 w salonach #EMPIK ukaże się debiutancka płyta Grzegorza Hyży „Z całych sił”, a na niej 10 wyjątkowych utworów zrealizowanych we współpracy z zespołem #TABB.

Album promowany jest singlem #Nachwilę, który szybko zdobył serca fanów! Od ponad 5 tygodni podbija polskie listy przebojów, znalazł się na szczycie AirPlaya, czyli najczęściej granych piosenek w kraju i jest jednym z najczęściej ściąganych utworów w serwisie Muzodajnia.pl.

#GrzegorzHyży jest finalistą popularnego programu X-Factor, w którym dał się poznać jako artysta wrażliwy, konsekwentny i oryginalny. Nad wszystko ceni sobie bezpośredni kontakt z fanami, dlatego z okazji premiery długo wyczekiwanego krążka, już #28.05 rusza w tour po 6 miastach Polski. W tym celu przygotowana została specjalna akcja, w której do wygrania są wyjątkowe nagrody – udział w teledysku artysty, najnowszy smartfon Sony Xperia Z2 oraz płyta z podpisem artysty.

Zasady są proste: trzeba wejść na profil Sony Music Poland na Facebooku, szukać wskazówek i znaleźć Grzegorza w Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku lub Warszawie, a następnie wziąć udział w konkursie i… zaśpiewać ze swoim idolem zwrotkę piosenki „Na chwilę” oraz/lub zatańczyć!

Nie zwlekaj! Dołącz do akcji! Kto wie, może to Ty wystąpisz z najnowszym teledysku Grzegorza Hyży!

Szczegóły na profilu: https://www.facebook.com/sonymusicpoland/app_458339770911743

Dodaj komentarz

-->