Kolejni wykonawcy dołączają do składu Enea Spring Break Showcase Festival!

Ponad trzydziestu nowych wykonawców dołącza do składu Enea Spring Break 2019, wśród nich między innymi Afromental (przedpremierowy koncert z materiałem z nowej płyty), Holaki (wspólny projekt Kuby i Mateusza Holaków oraz ich ojca, Stanisława), Terrific Sunday z materiałem z drugiego albumu czy side-project EABS – grupa Błoto.

Dzięki wsparciu programu INES na festiwalu zagrają Leoniden oraz Cari Cari, zaś dzięki współpracy z Music Export Ukraine – Postman i OY Soundsystem.

Ponownie na Enea Spring Break koncerty odbędą się w klimatycznej kawiarni Bardzo – zagrają w niej jazzowe projekty P.E. Quartet oraz Raczkowski / Kostka Duo.

Nowością na festiwalu będą DJ Sety w niedawno otwartym klubie Rewiry. O zabawę zadbają tu ABC Przygody (czwartek), Daniel Drumz oraz Mr Krime (piątek) i Sofomor (sobota).

Nie zabraknie także afterów w Opcji. Zagrają na nich Black Belt Greg, MatthewB, Longer, Mikos oraz Spisek Jednego.

Oto pełna lista kolejnych potwierdzonych wykonawców:

Szósta edycja największego polskiego festiwalu showcase’owego Enea Spring Break Showcase Festival & Conference odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2019 roku!

Jak co roku w kilkunastu miejscach koncertowych Poznania wystąpi ponad setka wykonawców, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Nie zabraknie także paneli dyskusyjnych oraz warsztatów.

Największa scena festiwalu zlokalizowana będzie, podobnie jak w trzech ostatnich latach, na Placu Wolności. Udział w koncertach na Placu Wolności (Enea Stage) będzie gwarantowany dla każdego, kto zakupi karnet. W innych miejscach decydować będzie pojemność.

Karnety w sprzedaży!