Kolejni artyści na Up To Date Festival. Jeszcze więcej scen i ambientowe muzeum

źródło: Up To Date Festival

Ogłoszono już wszystkich artystów muzycznych, którzy wystąpią podczas 8. edycji białostockiego Up To Date Festival. Łącznie w ciągu dwóch dni 8 i 9 września na krytych parkingach Stadionu Miejskiego, w Operze i Filharmonii Podlaskiej oraz w Muzeum Rzeźby im. Alfonsa Karnego wystąpi blisko 50-ciu artystów – pod tym względem to rekordowa edycja.

Do wcześniej wymienionych artystów dołączyli: na Scenaie T-Mobile Electronic Beats gwiazda drum’n’bass – Logistics, Lapalux z audiowizualnym show, król trapu – ƱZ , błyskotliwi Amnesia Scanner live, przewrotny Wixapol, weteran drum’n’bass Doc Scott oraz 1988 live. Z kolei na Scenie Technosoul zobaczymy ikonicznych Vatican Shadow b2b Ancient Methods, niepozornego Stojche, Jacka Sienkiewicza w specjalnym jubileuszowym występie live/DJ, oraz FOQL live i Technosoul Showcase.

Obok scen T-Mobile Electronic Beats, Sceny Technosoul oraz Centralnego Salonu Ambientu Up To Date dokłada dwie nowe sceny. Podobnie jak przed rokiem, pojawi się RedBull ze swoim muzycznym projektem Red Bull 3Style Showcase (usłyszymy tam czterech turnablistów: 69 Beats, Falcon1, Daaz i DJ Pacon). Po raz pierwszy w programie festiwalu pojawi się także Czwarta Scena Czwórki Polskiego, gdzie wystąpią Holak, R.A.U., Jurek Przeździecki live i Mr. Lex oraz wcześniej ogłoszeni: Adi Nowak, Rosalie, Boogie Mafia i Eltron John.

Wyjaśniła się także dotąd trzymana w tajemnicy lokalizacja drugiego dnia Centralnego Salonu Ambientu. Tym razem organizatorzy festiwalu zapraszają miłośników ambientu do Muzeum Rzeźby im. Alfonsa Karnego w Białymstoku, które mieści się w zabytkowej willi przy ul. Świętojańskiej 17 w Białymstoku.

Oto wszyscy wykonawcy z podziałem na sceny:

źródło: Up To Date Festival

 

1 komentarz

Dodaj komentarz