Kolejna edycja Visiting Chef MOMU z Radkiem Pestką!

MOMU przy Placu Teatralnym kontynuuje akcję Visitng Chefa podczas której do swojej kuchni zaprasza znanych i lubianych przyjaciół restauracji. Podczas ostatniej edycji Visitng Chefa – Szef kuchni MOMU do współpracy zaprosił Julkę Wieniawę, teraz czas na Radka Pestkę!

Tym razem zaproszony został Radek Pestka – prowadzący męskiego bloga modowego od 2015 roku, uczestnika telewizyjnego show Top Model, oraz autora śniadania Pasta&Pestka, które możecie znaleźć w karcie MOMU. Jak powstały inspiracje do menu? Proste – marzeniem Radka jest podróż do Nowego Jorku podczas której zwiedzi miasto, pozna smaki amerykańskiego fast-foodu oraz spotka na swojej drodze ciekawych i inspirujących ludzi.

Już w najbliższą sobotę 8 lipca od godziny 12:00 będziecie mieli okazję wybrać się w podróż do NYC podczas której poznacie smaki z najlepszych Nowojorskich miejscówek.

W menu znajdziecie:

Hot-Dogi, burgery oraz słynny Nowojorski cheesecake.

Plan dnia:

Od godziny 12:00 – Radek zawita w MOMU, jako kelner, kucharz a przede wszystkim Gość specjalny.

Od godziny 14:00 w MOMU stacjonować będzie LAB BAR Red Bulla w którym będziecie mogli skomponować własne autorskie koktajle z wykorzystaniem najlepszych alkoholi oraz napoju, który doda wam skrzydeł.

1 komentarz

Dodaj komentarz