KITSUNÉ IMPREZUJE W NIEBIE

Fascynujące, elektroniczne brzmienia na światowym poziomie i porywająca atmosfera czeka Was w drugi piątek 2017 roku w Niebie. Zapraszamy na pierwszą w Polsce imprezę jednej z najważniejszych wytwórni muzyki elektronicznej – Kitsuné. Z okazji 15-lecia istnienia, marka organizuje międzynarodową trasę, podczas której odwiedzi między innymi Tokyo, Berlin, Madryt i Warszawę!
Podczas KITSUNÉ CLUB NIGHT AT NIEBO za deckami staną gwiazdy melodyjnego house’u ostatnich pięciu lat – Eton Messy! To obok Majestic Casual królowie muzycznego youtube’a, a ich niesamowite wyczucie i różnorodność w doborze kawałków sprawiają, że każda produkcja czy Dj set zawsze trafiają w sedno! Obok EM wystąpi reprezentacja polski w składzie – Kamp (DJ Set), Last Robots i Kovvalsky.
Maison Kitsuné powstało w 2002 roku przez Gildasa Loaëc i Masaya Kuroki. Twórcom przyświecała idea stworzenia jedynej w swoim rodzaju marki, która będzie łączyć modę
z muzyką. Inspiracją samego konceptu, jak i nazwy była Japonia. Stąd też „Kitsuné”, co
w dosłownym tłumaczeniu oznacza lisa, ale jest równocześnie symbolem wszechstronności. Przez półtorej dekady Kitsuné odpowiadało za debiutanckie albumy takich kultowych zespołów, jak Hot Chip, Digitalism, Two Door Cinema Club czy Crystal Fighters. Kitsuné ma swoim katalogu niemalże 500 płyt, a wśród twórców jeszcze m.in. Simian Mobile Disco, Boys Noize, Block Party, czy Years & Years.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/397719880566593/
Piątek, 13/01, g. 22:00
NIEBO, ul. Nowy Świat 21