Darmowe, plenerowe kino 6 dni w tygodniu!

Kino letnie w Warszawie to już tradycja. Od kilku lat przychodzimy ze znajomymi do parków, na hamaki, leżaki, bądź kocyk, by obejrzeć nowości, klasyki, lub posegregowane tematycznie filmy. W tym roku kino pod chmurką nabrało jeszcze większego rozmachu – seanse odbywają się prawie każdego dnia w tygodniu! Co zobaczycie w tym roku? Jakie nowe miejscówki są warte odwiedzenia? Sprawdźcie sami!

Wtorek

buw, kino
gdzie: Ogrody BUW
wstęp: free

Od 5 lipca, w każdy wtorek na szczycie ogrodów BUWu będą odbywały się pokazy filmowe dla wszystkich spragnionych filmowych doznań w otoczeniu pięknego widoku rozpościerającego się z ogrodów.

Środa

skaryszewski, kino
gdzie: Park Skaryszewski
wstęp: free

Już od 29 czerwca rozpoczyna się cykl seansów filmowych w letnie, środowe wieczory. Muszla w Parku Skaryszewskim zmieni się na ten czas w kinowy ekran, a miłe otoczenie parku i wygodne, liczne siedzenia z pewnością przyciągną na filmy wiele osób.

Czwartek

beach bar
gdzie: Beach Bar, Wioślarska 6
wstęp: free

23 czerwca, o godzinie 20:30 w ramach projektu „Kino nad Wisłą” będziemy mogli obejrzeć bezpretensjonalną, szczerą historię – film „Nietykalni”.

Piątek

park czechowicki, kino
gdzie: Muszla koncertowa w Parku Czechowickim, Ursus
wstęp: free

Rozpoczęcie weekendu warto świętować podczas cotygodniowych seansów filmowych w Parku Czechowickim na Ursusie. Kino startuje wraz z rozpoczęciem wakacji.

Piątek

kopernik

gdzie: Centrum Nauki Kopernik
wstęp: free

Już niedługo Centrum Nauki Kopernik zaprasza na cykl filmowy „Sztuka przetrwania” rozpoczynający się wraz z wakacjami. Pierwszy seans już 1 lipca o godzinie 21:00. Zobaczymy wtedy film o strategiach zachowania współczesnego człowieka – „Sztuka Przetrwania”. Każda projekcja filmowa poprzedzona jest małym wykładem ekspertów.

Sobota

żoliborz, kino plenerowe
gdzie: Kępa Potocka, Żoliborz
wstęp: free

Filmowe seanse na Kępie Potockiej startują 2 lipca i będą trwać przez całe lato, w każdą sobotę. Repertuar filmowy będzie znany już wkrótce.

Sobota

plac grzybowski, kino
gdzie: Plac Grzybowski
wstęp: free

Plac Grzybowski w sobotnie wieczory zmienia się w liczące 200 leżaków i wielki ekran przyjemne kino plenerowe. Pokazy odbyły się już 4, 11 i 18 czerwca, przed nami ostatni seans pod chmurką – 25 czerwca zobaczymy film „Niczego nie żałuję”.

Sobota

włochy, okęcie, kino
gdzie: RKS Okęcie, Włochy
wstęp: free

Przez całe wakacje kino pod chmurką będzie działało także w dzielnicy Warszawa Włochy. Repertuar poznamy już wkrótce!

Niedziela

kino perła
gdzie: różne lokalizacje, Kino Perła
wstęp: free

W najbliższą niedzielę obejrzymy film „Looper – pętla czasu” w cyklu: Światy równoległe. Kino Perła funkcjonuje prawie codziennie, w różnych lokalizacjach. W tym roku kino ma trzy lokalizacje, przy czym dwie mają taki sam repertuar (Lake Park Wilanów i Przystań Park Skaryszewski), trzecia natomiast nieco inny (Patio Kredytowa 9).
Aby poznać szczegółowy repertuar zapraszamy tutaj.

3 komentarze

Dodaj komentarz

-->