Kanye West pracuje nad filmem (podobno)

Kolejne wiadomości pracowników Sony wyciekły do sieci i wśród z nich fani mogli znaleźć informację, iż Kanye pracuje nad pełnoprawnym filmem – po świetnie przyjętym szorcie „Cruel Summer”, który można było obejrzeć podczas Festiwalu w Cannes 2012 tearz przyszedł czas na 90 minut.

Asystent Westa Elon Rutberg napisał w sierpniu do Amy Pascal z Sony: „Jestem supervisorem wszystkich filmów i projektów medialnych Kanye i aktualnie pracujemy nad nowym projektem, który łączy kino i innowacyjną technologię, automatycznie pomyślał w związku z tym o Sony i pomyślałem, aby nawiązać kontakt. (…) Nasz wieloekranowy projekt miał swoją premierę w Cannes 2012 i aktualnie szukamy możliwości przeniesienia się na wyższy poziom w tym jak opowiadamy historię i chcielibyśmy stworzyć długogrający film dający odczucia imersyjności”

Co sądzicie o takim projekcie? Cruel Summer pokazane w Cannes było instalacją artystyczną, która można było oglądać na 7 ekranach. Miało to powodować, że widz stawał się częścią spektaklu pokazywanego w szorcie. Chcielibyście móc obejrzeć film, który idzie o krok dalej z 3d?

Dodaj komentarz

-->