Kalifornia w Warszawie, czyli Allah-Las w końcu w Polsce!

źródło: flickr

Allah-Las to zespół, na którego koncert czekaliśmy od momentu wydania ich pierwszej płyty. Tak to już jakoś jest, że nad Wisłę bardzo rzadko docierają wykonawcy grający muzykę inspirowaną klasycznym rock’n’rollem z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych. Ani Curtis Harding, ani Nick Watherhouse, ani nawet najbardziej popularne zespoły z kręgu neo psychodelii nie zaszczyciły jeszcze swoim występem polskiej publiki. Cieszymy się, że tę przykrą zasadę w końcu łamie Allah-Las.

Zespół promuje w tej chwili swój ostatni album, „Calico Review”, wydany nakładem specjalizującej się w prawdziwie amerykańskim brzmieniu wytwórni Mexican Summer. To granie jakby żywcem wyjęte z kalifornijskich plaż, takie w sam raz do siedzenia pod palmą, picia piwa z puszki i wpatrywania się w morze.

Jeśli przykro wam, że lato wkracza w swoją ostatnią fazę i tropikalne upały powoli przekształcają się w jesienne ulewy, to chyba powinniście wybrać się do Nieba, żeby złapać trochę słonecznych dźwięków, bo prawdziwe słońce z dnia na dzień będzie towarem coraz bardziej deficytowym.

24.08
Warszawa
Niebo
ul. Nowy Świat 21
start: 20.00
wstęp: 69-80 PLN

889 komentarzy

Dodaj komentarz

-->