Kajakiem na Audioriver!

fot. kajakwstolicy.pl

Bus, pociąg, samochód, podróż stopem… Planujecie już, jak dojedziecie do Płocka na Audioriver? A gdyby tak na wakacyjny festiwal dostać się bardziej wakacyjnym środkiem transportu? Popłyńmy do Płocka kajakiem.

To propozycja dla fanów muzyki elektronicznej i aktywnego wypoczynku. Uczestnicy festiwalu docierają do Płocka zazwyczaj różnymi sposobami: samochodem, koleją, motorem. W tym roku, po raz pierwszy organizowany jest spływ kajakowy. Z Warszawy do Płocka, prosto na festiwal.

kajakiem na audioriver

Co? Gdzie? Kiedy?

start: 27 lipca ( środa) o godzinie 8.00 przy Moście Poniatowskiego
koniec: 29 lipca (piątek) w godzinach popołudniowych w Płocku
koszt: 170 zł od osoby (kajak, kapok, wiosła, transport kajaków, ubezpieczenie NW, ognisko)
więcej info: tutaj

Do Płocka płyniemy, oczywiście, Wisłą. Cała trasa będzie liczyła około 130km. Nocleg odbywa się w namiotach, należy więc zabrać ze sobą namioty, karimaty, śpiworki oraz wszystko co niezbędne i zbędne na biwakowanie. Wieczorami, aby poczuć festiwalową atmosferę, zaplanowane są ogniska integracyjne. Na nich pewnie też popłyniecie ;)

audioriver, kajaki

2 komentarze

  • Chris napisał(a):

    cena kosmos.wypożyczenie kajaka lokalnie 50 pln na dobę, czyli 2 dni 100 pln, a tu wychodzi 340 pln. nie liczę ilości wypozyczenia, oceniam że przy 20 kajakach cena zeszłaby do 80 pln. tak tylko;)

  • new board games napisał(a):

    This website is my intake, really fantastic style and design and Perfect subject material.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *