To już pewne! Daft Punk i The Weeknd zagrają w lutym na gali Grammy

Gala Grammy zapowiada się obiecująco! Do grona wykonawców, którzy wystąpią na imprezie dołączyli właśnie nowi artyści. Są to: A Tribe Called Quest, Dave Grohl, Daft Punk i The Weeknd.

Organizatorzy potwierdzili właśnie, że na scenie pojawią się razem Daft Punk i wokalista The Weeknd. Artyści współpracowali przy ostatniej płycie Kanadyjczyka „Starboy”. Zobaczymy także kooperację hip-hopowej legendy A Tribe Called Quest z młodym raperem Andersonem. Paakiem i Davem Grohlem – rockmenem znanym z Nirvany i Foo Fighters. Usłyszymy także Alicię Keys w towarzystwie wokalistki country, Maren Morris.

Wcześniejsze ogłoszenia pozostają aktualne. Oprócz nowo ogłoszonych gwiazd, wystąpią: Adele, Bruno Mars, Metallica, John Legend, Carrie Underwood i Keith Urban. Gospodarzem Grammy będzie brytyjski komik, aktor i prezenter telewizyjny, James Corden.

Uroczystość wręczenia nagród amerykańskiego przemysłu fonograficznego odbędzie się już po raz 59. i będzie miała miejsce 12 lutego w Staples Center w Los Angeles.

Artyści w Polsce

The Weeknd oraz Dave Grohl z Foo Fighters wystąpią w tym roku również w Polsce w ramach Open’er Festival. Anderson. Paak zagran, natomiast, w roli supportu przed krakowskim koncertem Bruno Marsa.

Dodaj komentarz