Jest pierwszy zwiastun „Ślepnąc od świateł” – nowego serialu HBO na podstawie powieści Jakuba Żulczyka

„Ślepnąc od świateł” to ośmioodcinkowa opowieść o siedmiu dniach z życia dilera kokainy, którego perfekcyjnie poukładane życie zaczyna zmieniać się w chaos, a on sam staje w obliczu konieczności dokonania najważniejszych życiowych wyborów.

Za kamerą telewizyjnej adaptacji bestsellerowej powieści Żulczyka stanął Krzysztof Skonieczny („Hardkor Disko”). Sam pisarz mocno jednak uczestniczył w produkcji i figuruje jako jeden ze scenarzystów serialu. Za zdjęcia odpowiadał Michał Englert. 

W głównej roli w „Ślepnąc od świateł” pojawił się debiutant, Kamil Nożyński. Partnerują mu gwiazdy polskiego kina – Janusz Chabior, Robert Więckiewicz, Jan Frycz, Cezary Pazura, Ewa Skibińska, Marta Malikowska czy Eryk Lubos. Serial w HBO i na HBO GO pojawi się jesienią. 

Warto wspomnieć, że pierwsza informacja o planowej adaptacji dla HBO pojawiła się prawie dwa lata temu. Pisaliśmy o tym TU

 

2 komentarze

  • nigeria news update napisał(a):

    Your style is so unique in comparison to other people I have read stuff from. Thank you for posting when you have the opportunity, Guess I all just bookmark this page.

  • Very good write-up. I found your website in addition to tried to point out that We have actually treasured looking your current blog page blogposts.. koleksi vlogger terbaru All things considered I am subscribing inside your give and i’m intending you’re posting yet again soon!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *