Imprezowy top #Wrocław!

Wiosna zbliża się wielkimi krokami – nic dziwnego, że na parkietach robi się coraz goręcej, a aura mimowolnie zachęca do spędzenia weekendu poza domem. Poniżej kilka podpowiedzi dla tych, którzy czują, że chcą, ale ciągle nie wiedzą, w jakim kierunku poprowadzić swoje nogi. Tym razem trochę krążenia pomiędzy Hecą a DasLo i – gdyby się uprzeć – każda z dwóch nocy mogłaby dostarczyć spotęgowaną obecnością wrażeń – w dwóch różnych miejscach, wystarczą dwa kursy.

Silent Servant, Das Lokal, piątek 03.03, start 23:00

Zabawę zaczynamy w centralnym punkcie klubowej mapy Wrocławia w towarzystwie zawodnika z Los Angeles. Jednak w ten piątek daleko będzie nam do słonecznych pejzaży – w Das Lokalu zagra Silent Servant, sprawnie poruszający się w materii mrocznego techno. Jego eksperymentalne podejście do gatunku niejednokrotnie zrodziło kompozycje eksponujące parkietową awangardę czy też fascynacje industrialem i post-punkiem. W ramach supportu zagrają znany warszawskiej publiczności Akme oraz reprezentanci wrocławskiej sceny: CrozOe i Raev.

Drum ‘n’ bass night, Heca, piątek 03.03, start 22:00

Dla tych, którzy do szczęścia potrzebują przynajmniej 160 uderzeń na minutę, Heca przygotowała noc wypełnioną drum ‘n’ bassem. Na pierwszy plan wysuwa się ekipa z kolektywu Trip2Space, dbająca o odpowiednią dawkę atmosferycznej odnogi króla basowych odłamów elektroniki – wszystko z równoczesnym zapewnieniem parkietowej adrenaliny. Obok nich zagrają Dynamix oraz Byte, którzy bez wątpienia postarają się o zintensyfikowanie wrażeń do maksimum.

Japan Meeting Party In Wroclaw, UFF, 03.03, 20:00

Wiadomym jest, że nie wszyscy będą czuli się dobrze pod presją napierającego tempa 4×4 czy połamanych basowych struktur. Są też m.in. tacy, dzięki którym japońska kultura i muzyka cieszą się w Polsce coraz większą popularnością – mowa zarówno o organizatorach, jak i uczestnikach spotkań w stylu “Japan Meeting Party”, pozbawionych kompleksów przeplatanek j-rocka i j-popu, To opcja dla prawdziwych zajawkowiczów, która dodatkowo wytwarza szansę na poznanie ludzi z dokładnie taką samą pasją.

Breslau Techno, Das Lokal, sobota 04.03, start 23:00

Breslau Techno to inicjatywa czerpiąca inspiracje z dusznej atmosfery tanecznego undergroundu, uwielbiająca zadymione parkiety i elektroniczną surowość. Proponowaną przez nich wędrówkę w głąb audiowizualnych doznań ponownie umożliwi przestrzeń Das Lokalu. Za deckami, oprócz reprezentantów Breslau Techno (m.in Mistic czy Drador) stanie Droptech, czyli Marek Bialic, jeden z założycieli szczecińskiego techno kolektywu i oficyny Neuroshocked. Wizualnie atmosferę podkręcą projekty takie jak VJ Optical czy Vortex Visual Division.

WAYF & more – New Beginning, Heca/Coffee Planet, sobota 04.03, start 21:30

Marzec kontynuujemy razem z powrotem inicjatywy We Are Your Friends – zabawy od przyjaciół dla przyjaciół. Czyich? Parkietowych bangerów, najlepszych DJów i flagowych przedstawicieli młodego Wrocławia. Rozłożone w przestrzeniach Hecy i Coffee Planet wydarzenie oferuje nam dwie sceny – na Bad Trip Stage zagra m.in. Malik Montana, serwując quasi-rap w najlepszym klubowym wydaniu. Doznania spod znaku Dreams urozmaici chociażby Young Majli, potrafiąca dostarczyć mocne basowe uderzenie. Impreza spod szyldu “New Beginning” to prawie dziesięcioosobowy skład zapewniający najbardziej lokalną i najdłuższą zabawę tego weekendu!

Dodaj komentarz