IDZIEMY DO NIEBA!

Wielkie otwarcie sezonu imprez, koncertów i wydarzeń kulturalno-artystycznych!

W weekend 23-24 września sezon jesienny otwiera miejsce wyjątkowe pod względem wnętrz i programu – NIEBO! Huczną dwudniową imprezą, prowadzoną przez śmietankę warszawskich DJów, rozpocznie się seria doskonałych imprez, koncertów, seansów, spotkań i wydarzeń kulturalno-artystycznych. Idziemy do Nieba, 23-24.09, start imprez 22:00!  

NIEBO, perełka wśród warszawskich miejsc, schowana w podwórku przy Nowym Świecie 21, z wyjątkową przestrzenią, oknami do nieba, zachowanym starym ekranem filmowym i kilkoma niebanalnymi salami, hucznie otwiera imprezowy, muzyczny, kulturalny i artystyczny sezon. W Niebie takie otwarcia mogą być tylko godne i z przytupem – w weekend 23-24 września wszechświat zagrzmi za pomocą najlepszych Djów oraz wszystkich świętych i wszystkich grzeszących, który trafią do Nieba dokonywać opętańczych pląsów, czy  spożywać rajskich drinków! W piątek zagrają: I Say Mikey z AM Radio, Jedynak z Flirtini, Zeppy Zep i Kuba Karaś z The Dumplings. Niebo będzie grzmiało także w sobotę – tej nocy za deckami staną: Rapperoni, Czarlson – oficjalny DJ ekipy liestyle* oraz Panda z fenomenalnych KokaFellaz. Nieziemskie  doświadczenia muzyczne i taneczne gwarantowane, grzeszymy podwójnie, zbawienie jest w pakiecie!
Impreza jest początkiem niebiańskiego sezonu – w programie możecie się spodziewać: zupełnie nieświętych imprez, suto zakrapianych boskimi dźwiękami i alkoholami, doskonałych koncertów, które zaspokoją różnorakie gusta muzyczne, kameralnych spotkań muzycznych, spotkań filmowych, cyklicznych seansów kinowych i spektakli teatralnych. W planach są także weekendowe targi tematyczne, festiwale tańca, wystawy i projekty artystyczne. Poza wydarzeniami w Niebie codziennie będzie otwarta rajska kawiarnia z doskonałymi deserami w ciągu dnia i barem, do którego możecie skoczyć po pracy na kieliszek wina czy szklaneczkę wybornej whisky.  Jesienią pojawi się także

kuchnia – właśnie tworzy się niebiańskie menu.

Idziemy do Nieba!

Link do wydarzeń na FB:

piątek 23/09 https://www.facebook.com/events/1590039081291082/

sobota 24/09 https://www.facebook.com/events/292460267813263/