Hala B. Tajemnicze miejsce w Warszawie, które pokochacie

Warszawa rośnie jak na drożdżach. Szklane budynki, wieżowce, nowoczesne inwestycje. Wydawałoby się, że miejsc pełnych tajemnic i klimatu nie znajdziemy już tak łatwo, jak nawet pięć lat temu!

Tymczasem tuż przy stacji metra, wielkiej pętli przesiadkowej i gigantycznym parkingu P&R znajduje się przestrzeń z prawdziwą duszą. Codziennie mija ją tysiące mieszkańców Żoliborza, którzy często nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jaki skarb znajduje się w ich bliskim sąsiedztwie.

Hala B to inspirująca i niepowtarzalna przestrzeń na eventowej mapie Warszawy. To miejsce, które zachwyci fanów industrialnych klimatów i poszukiwaczy prawdziwej stołecznej duszy. To idealna propozycja, dla wszystkich, którzy nad zabawę przy przeszklonym barze przedkładają poczucie prawdziwego oddechu historii.

Dawny zakład naprawy taboru o powierzchni ponad 2300 m2 musi zrobić wrażenie nawet na najbardziej wytrawnych bywalcach warszawskich salonów. Ciężka aparatura naprawcza, sędziwe Ikarusy, klimaty rodem ze starych polskich filmów. Wystarczy przekroczyć próg Hali B, by nawet w środku słonecznego dnia magicznie przenieść się w inną rzeczywistość.

Zresztą sprawdźcie sami!

Hala B to przestrzeń idealna na eventy (swobodnie zmieści nawet 500 gości), sesje zdjęciowe, plany filmowe, konferencje, wystawy, targi, promocje, gale czy pokazy mody. Dzięki swoim rozmiarom pozwala na zrealizowanie nawet najbardziej szalonych i innowacyjnych przedsięwzięć. A właściciele obiecują, że Hala wciąż kryje jeszcze sporo tajemnic…

Orange Flex event Foto: Damian Kramski

My też mieliśmy okazję bawić się w tym miejscu, świętując jedno z rozdań Nocnych Marków. Musimy przyznać, że ta gala była jedną z naszych ulubionych edycji, które przyjaciele redakcji wspominają do dziś!

Tagi