Goadupa Festival. Zapomnij o wielkomiejskim zgiełku i urokach cywilizacji

źródło: EasyFest/Nachspiel

Jeżeli szukasz miejsca, w którym będziesz blisko natury, pośród ludzi z otwartą głową, otoczony muzyką niemalże z każdej strony – Goadupa jest właśnie dla Ciebie. Tutaj wszystko pozwala zapomnieć o wielkomiejskim zgiełku i urokach cywilizacji. Poczynając od łazienek, które działają tylko wtedy kiedy napełni się zbiornik, przez boso przechadzających się festiwalowiczów, aż po Pana Taduesza, który krąży w jedną i drugą stronę swoim traktorem z przyczepką, oferując podwózkę na teren festiwalu.

źródło: EasyFest/Nachspiel

Jeżeli jesteś starym festiwalowym wyjadaczem, to zapewne zaskoczy Cię fakt, że swój namiot możesz rozłożyć dokładnie tam, gdzie zechcesz, bo miejsca na polu namiotowym jest pod dostatkiem. Jak się później okazuje, równie dobrze możesz wpaść z samym śpiworem, bo spać można niemal wszędzie, więc Twój tymczasowy dom służy bardziej jako schowek na rzeczy niż sypialnia.

źródło: EasyFest/Nachspiel

Bieszczadzka sceneria zdecydowanie sprzyja wakacyjnemu relaksowi, ale jeśli taki sposób spędzania czasu nie jest dla Ciebie, to atrakcji nie brakuje. Dzień możesz spędzić zarówno w dźwiękach muzyki obok jednej ze scen, które działają prawie 24 godziny na dobę albo decydując się na udział w warsztatach, podczas których znajdziesz coś dla ciała — od etnicznych tańców po masaż, a także dla głowy — wykłady czy medytacje.

źródło: EasyFest/Nachspiel

Zanim trafisz na teren festiwalu, czeka Cię mały spacer pod górę. Im wyżej, tym bardziej granice między scenografią a urokami natury zaczynają się zacierać i zlewać w jedną spójną całość, a to, czy porwie Cię trance z mainstage, czy może skusisz się na relaks w leśnej scenerii, zależy już tylko od Ciebie.

źródło: EasyFest/Nachspiel

Jedno jest pewne, jeśli raz tu dotrzesz, będziesz wracać co roku. Choć pewnie wiele osób ma nadzieję, że Goadupa zostanie festiwalem tylko dla wybranych, są spore szanse, że z czasem ludzi przybywać będzie coraz więcej.

źródło: EasyFest/Nachspiel

To miejsce, gdzie masz wewnętrzne uczucie, że wcale nic nie musisz, ale za to wszystko możesz. Jeśli chcesz zapomnieć o całym świecie, spakuj plecak i jedź w Bieszczady.
Tekst: Karolina (EasyFest)

źródło: EasyFest/Nachspiel

źródło: EasyFest/Nachspiel

źródło: EasyFest/Nachspiel

 

Więcej zdjęć z Goadupa Festival do zobaczenia TU

6 komentarzy

Dodaj komentarz