Gdańskie Baltic Games już w sierpniu. Cropp prezentuje specjalną kolekcję dla uczestników festiwalu

Baltic Games to wyjątkowy festiwal organizowany cyklicznie w Gdańsku, podczas którego spotykają się amatorzy i zawodnicy skateboard oraz BXM z całego świata. W tym roku potrwa od 17 do 18 sierpnia. Najlepsi sportowcy próbują swoich sił rywalizując w zawodach, a widowisko to pretekst do spotkania wszystkich fanów ekstremalnych sportów miejskich. Goście festiwalu, oprócz ramp, skateparku, czy stoisk ze sprzętem,mają do dyspozycji szeroką festiwalową ofertę kulturalną, w tym koncerty największych polskich i światowych gwiazd. W tym roku zobaczymy m.in. Quebonafide, Kubana, Sariusa, PlanBe, DwaSławy i Palucha

Cropp, który od lat wspiera Baltic Games jako sponsor tytularny, zaprezentował właśnie nową, limitowaną  kolekcję kapsułową Skeleton Tribe, która dedykowana jest uczestnikom festiwalu, a także wszystkim skejtom, riderom i fanom sportów ekstremalnych z całego świata. Charakteryzują ją wyraźne nadruki,mocne kolory i minimalistyczne sportowe kroje, przez co idealnie wpasowuje się w miejską modę, idealną do noszenia w wielu stylizacjach. Oglądać i kupować można ją już na stronie cropp.com.

Kolekcję można było podziwiać na zdjęciach przygotowanej wspólnie przez Aktivist i Cropp sesji (zobaczcie!). W oczy szczególnie rzucają się specjalne autorskie buty „Ollie” na specjalnej wulkanizowanej podeszwie ze skórzaną cholewką i dodatkowo wzmocnionym przodem, co nie tylko nadaje im klasyczny wygląd, ale także czyni idealnymi butami na deskę. 


Tagi

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *