Forest Swords, Ross From Friends, Bicep i Robert Glasper na cyklu jesiennych beforów przed Festiwalem WWW

źródło: materiały organizatora

Tradycją już stał się cykl jesiennych beforów przed Festiwalem WWW. Każdy w innym klimacie muzycznym – wszystkie spójne pod względem wizji, by pokazywać najciekawsze kierunki w najnowszej muzyce. Na beforach do tej pory zagrali m.in. Autechre, Gaslamp Killer, Nosaj Thing czy Clams Casino. Pora na rozgrzewkę przed edycją 2018. Partnerem WWW 2018 oraz cyklu beforów jest Łomża Jasne Pełne.

źródło: materiały organizatora

Forest Swords / WWW 2018 before party
25.10, Teatr WARSawy, 20:00

Forest Swords powraca z długo wyczekiwanym albumem i przy okazji po raz pierwszy w karierze odwiedzi Warszawę, która już w październiku rozpocznie przygotowania do 4. edycji Festiwalu World Wide Warsaw – WWW2018. „Compassion” to follow-up do jego debiutanckiej płyty Forrest Swords, „Engravings” z 2013 roku, który zostanie wydany 5 maja tego poprzez Ninja Tune. Koncert odbędzie się na sali teatralnej (na stojąco) dzięki współpracy z TEATR WARSawy.

źródło: materiały organizatora

Bicep LIVE, Ross From Friends LIVE / WWW 2018 before party
24.11, Kino Luna, 22:00

Taneczną odsłonę cyklu beforów uświetnią aż 2 występy live: na scenie FEEL MY BICEP z nowym materiałem oraz Ross From Friends.

źródło: materiały organizatora

Robert Glasper Trio / WWW 2018 before party
26.11, Teatr WARSawy, 19:00

Rober Glasper to jeden z najciekawszych jazzowych muzyków ostatnich lat. W trakcie ponad dziesięcioletniej kariery amerykański muzyk był nominowany sześciokrotnie do nagrody Grammy zdobywając tę statuetkę trzy razy. Glasper jest znany ze swojej miłości nie tylko do jazzu, ale też do hip-hopu. Przez lata współpracował z najciekawszymi raperami takimi jak Mos Def,Kanye West, Kendrick Lamar czy MF DOOM. W ramach beforu World Wide Warsaw muzyk zawita do Warszawy po raz pierwszy.

źródło: materiały organizatora

Dodaj komentarz