W Finlandii powstanie…Burger King SPA

burger king spa

Z czym kojarzycie Finlandię? Muminki, śnieg, renifery… Finlandia słynie także z tego, że znajduje się w niej najwięcej saun na świecie! W 2013 roku, według informatorów BBC, kraj liczący 5.3 miliona mieszkańców, wybudowanych miał 3.3 miliona saun. Od teraz, dzięki pomysłowi Burger King, będzie miał jeszcze jedną.

burger king spa

Wygląda to na kiepski żart? Cóż, ciężko  sobie wyobrazić przyjemność czerpaną z jedzenia whoopera podczas relaksowania się w skąpej w pocie saunie. Brzmi to jak idealny performance mający na celu pokazać, jak wiele łączy ociekającą tłuszczem kanapkę i mocno spoconego człowieka. Jest to jednak projekt prawdziwy, w dodatku nie będący pierwszym tego typu projektem na świecie – w niektórych japońskich restauracjach możemy zjeść ramen kąpiąc się w wodzie ze swojej zupy…

Burger King SPA będzie mogło pomieścić 15 osób jednocześnie. W swoim wnętrzu zawiera telewizor, możliwość korzystania z konsoli do gier, prysznic, a także obrandowane logo BK ręczniczki.
Ile będzie kosztowała taka (wątpliwa) przyjemność spędzenia 3 godzin w SPA? 250 euro. Podczas wizyty można zamawiać burgery dostarczane prosto do rąk, oraz korzystać z każdego pokoju i udogodnień.

burgerking, spa

Powoli zaczynam wizualizować sobie miny dziewczyn, które oczarowane zaproszeniem na randkę do restauracji i SPA widzą, że ich mężczyźni parkują przy Burger Kingu. I nadal nie mogę wyjść z podziwu, jakim cudem ktoś wpadł na tak absurdalny pomysł. Do niedawna najdziwniejszym połączeniem, którego nie potrafiłam zrozumieć, były jedzone chętnie przez Szwedów kanapki z serem żółtym i bananem. Dziś na to miejsce trafia połączenie BK i SPA. I chyba pozostaną na nim długo.

46 komentarzy

Dodaj komentarz