Finał kampanii „ibis. tu mieszka muzyka”. Wygraj bilet na niezwykły koncert – rozwiązanie konkursu

źródło: materiały organizatora

Finałowy koncert wieńczący kampanię „ibis. tu mieszka muzyka” odbędzie się 12 grudnia w warszawskim hotelu ibis Stare Miasto. Zwycięzcy konkursu wystąpią razem z Sarsą, ambasadorką projektu i będą mieli okazję zaprezentować publiczności swoje autorskie piosenki.

Na finałowym koncercie pojawi się pięcioro zwycięzców wyłonionych przez ambasadorkę kampanii – Sarsę. To dwa zespoły: Birches oraz Redford, a także troje wokalistów: Patrycja Roszczyk, Maria Bedyńska i Paweł Danielak. Wystąpią oni na żywo, w obecności publiczności i dziennikarzy muzycznych.

To kolejna część nagrody głównej, której pierwszym elementem był udział w sesji nagraniowej pod okiem producentów muzycznych z Universal Music. W profesjonalnym studiu, które zostało stworzone na potrzeby kampanii, w jednym z warszawskich hoteli ibis, młodzi muzycy zarejestrowali wybrane przez siebie utwory. Studyjnych wersji tych piosenek można posłuchać na platformie ibis.com/tumieszkamuzyka.

UWAGA! KONKURS!

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na finałowy koncert kampanii ibis.tu mieszka muzyka, podczas którego wystąpią Sarsa oraz laureaci konkursu. Odbędzie się on 12 grudnia o godzinie 18:00 w hotelu ibis Warszawa Centrum ul. aleja Solidarności 165. 

Odpowiedzcie po prostu na bardzo proste pytanie:

Gdzie najchętniej słuchacie swojej ulubionej muzyki?

Odpowiedzi wysyłajcie na naszego konkursowego maila: konkurs@akvitist.pl. Najciekawszą nagrodzimy! 

UPDATE: Konkurs został rozwiązany, a zwycięzca powiadomiony drogą mailową. Gratulujemy!