Erika de Casier po raz pierwszy w Polsce

Erika-de-Casier koncert

Lubimy takie koncerty. Dzięki nim zawsze mamy poczucie, że nie przegapimy narodzin kolejnej światowej gwiazdy. No, a jak dodamy poczucie, że do Polski wpadają czasem muzycy, na moment przed wejściem na światowe salony to już w ogóle jest wspaniale.

Dwudziestoparoletnia Erika de Casier to perła w koronie kopenhaskiej sceny. Współpracowała m.in. z didżejskimi braćmi – Centralem i Sportsem. Jej debiutancki album „Essentials” stał się niezależnym klasykiem już w momencie premiery.

Erika de Casier w Hydrozagadce

De Casier wprost idealnie wpisuje się w trendy, które obowiązują we współczesnym alternatywnym popie. Zgrabnie łączy melancholię z przebojowością i w przepiękny sposób nawiązuje w swojej muzyce do dziedzictwa lat dziewięćdziesiątych.

Enchanted Hunters w Hydrozagadce

Środowy koncert w warszawskiej Hydrozagadce będzie pierwszym występem Dunki w Polsce. Jako support zaprezentują się dziewczyny z Enchanted Hunters, z którymi niedawno przeprowadziliśmy wywiad (przeczytaj wywiad z Enchanted Hunters). Enchanted Hunters promować będzie swój ostatni album „Dwunasty dom”.

FB event
Bilety na koncert Erika de Casier
26 lutego 2020
Klub Hydrozagadka
start: 20:00
bilety:
30 zł I pula limitowana WYPRZEDANA
40 zł II pula
50 zł I na bramce w dniu koncertu

-->