ENDI NDZ trzecim finalistą HEAR ME by ABSOLUT

W sobotę 2 sierpnia w Katowicach poznaliśmy trzeciego i ostatniego finalistę międzynarodowego konkursu DJ’skiego HEAR ME by ABSOLUT. O wejście do finału walczyli DJ’e: Kamrani (NL), Diffriend (PL), oraz ENDI NDZ (PL) i to ten ostatni dzięki swojej muzycznej świeżości i konsekwencji zdobył największą ilość głosów. Zobaczcie jak wyglądała zabawa podczas tej rozgrywki w Katowicach.

Zdjęcia: FacebookPo trzech imprezach półfinałów został wyłoniony komplet finalistów, którzy w Gdańsku 16 sierpnia zawalczą o zwycięstwo w całym konkursie HEAR ME by ABSOLUT.

To już druga edycja kreatywnego projektu „Hear Me”, stworzonego przez markę ABSOLUT. Jest to otwarty, międzynarodowy konkurs dla DJ-ów, który zostanie rozstrzygnięty podczas imprez odbywających się tego lata w zaskakujących lokalizacjach w czterech miastach Polski. HEAR ME by ABSOLUT Line up 2014:
Imprezy półfinałowe:

12 lipca Łódź, Wytwórnia Filmów Fabularnych:
Fabio Barker (UK)
Chris Immortal (Łęczna)
Praktyczna Pani (WWA)


26 lipca Wrocław, Dziedziniec Arsenału w ramach MFF T-Mobile Nowe Horyzonty

RaQ (Poznań)
Hopekins (Łódź)
Konakow (UKR)


2 sierpnia Katowice, Muzeum Śląskie:
Endi NDZ (3-miasto)
Diffriend (Łódź)
Kamrani (NL)

FINAŁ:
16 sierpnia, Gdańsk, Centrum Sztuki Stocznia

CHRIS IMMORTAL 
ENDI NDZ
RAQMarka ABSOLUT od wielu lat stara się wspierać ludzi i ich działania związane ze sztuką i sposobami wyrażania samego siebie. Teraz również DJ’e i producenci muzyki elektronicznej, dostali od marki szansę, na bycie usłyszanym i zauważonym właśnie przez Was.

Dodaj komentarz