Ella Eyre headlinerem Blue Night. Wystąpią także Kamp! i Sarsa

źródło: materiały organizatora

Ella Eyre, piosenkarka znana z hitu „Waiting All Night” nagranego we współpracy z Rudimental, a także kawałków stworzonych wspólnie z Bastille, Naughty Boyem, Wizem Khalifą, a ostatnio Sigalą, zagra podczas Blue Night by Absolut już 22 września. Impreza, która odbędzie się pod hasłem „Zwierzęta Nocy”, będzie idealną okazją, aby właśnie obudzić w sobie nocne zwierzę i ruszyć na podbój miejskiej dżungli.

Obok Elli Eyre na scenie pojawi się także zespół Kamp! oraz jedna z topowych polskich wokalistek, Sarsa oraz finaliści konkursu „Uncovered – Daj się odkryć”, na których wciąż można głosować (informacja TU). Porywające do tańca klubowe brzmienia zapewnią z kolei DJ Envee i Dj Green Rose aka Malina.

Ella Eyre to brytyjska wokalistka i autorka tekstów piosenek, która debiutowała u boku najbardziej rozchwytywanych artystów światowej sceny muzycznej, a obecnie pracuje nad drugą solową płytą, którą promuje singiel „Come Here For Love” – zdecydowanie bardziej popowy i radosny niż dotychczasowa twórczość z pogranicza drum&base, R&B i neo soulu.

źródło: Blue Night