Eli Roth gwałci Lanę Del Rey, a Marylin Manson strzela do przechodniów w szokującym video (18+)

Historia poniższego filmu jest co najmniej dziwna. W 2013 roku Eli Roth w wywiadzie z Larry Kingiem przyznał, że pracował z Marilynem Mansonem i Laną Del Rey nad filmem tak „chorym”, że cała trójka postanowiła nie ujawniać go nigdy. Wczoraj w ciągu dnia dwuminutowy szort jakimś cudem trafił do sieci i w tak samo szybkim czasie był usuwany z youtube’a. Poniżej możecie zobaczyć wspomniany filmik.

Na całą sprawę zareagował szybko Marilyn Manson (a raczej jego PRowcy), który wyparł się tego, że miał jakikolwiek udział w pracy nad tym filmem i stwierdził, że jakiś fan pociął jego nagrania i nagrania Del Rey i stworzył z nich powyższego szorta. Wydaje się to bardzo mało prawdopodobne zwłaszcza po obejrzeniu poniższego wywiadu Rotha z Kingiem. Czyżby Mansona spotkał kryzys wieku średniego i miał on dość szokowania ludzi?

A wy co sądzicie? Czy jest o co się kłócić? Czy poruszając temat gwałtu trójka poszła za daleko? Dla mnie jest to całkiem ładnie nakręcony film i nie widzę powodów, aby atakować za to kogokolwiek.

2 komentarze

Dodaj komentarz