Drzwi do Próżności zostaną otwarte

Klub Próżność

Próżność to przestrzeń hedonistycznych przyjemności, zapomnienia w tańcu i braku poczucia czasu. Zatańcz do rana, zgub się, oczaruj.

Chyba każdy chciałby czasem poddać się swojej próżności. Teraz w Poznaniu będziecie to mogli zrobić zupełnie bezkarnie. Po raz pierwszy drzwi Próżności zostaną otwarte już 19 października.

Próżność to nowe, owiane tajemnicą, miejsce tańca i zabawy. Mieści się w centrum Poznania, w budynku dawnej szkoły baletowej. Dzieli się na dwie sale i cocktail bar. Muzyczne stery pierwszego dnia przejmie kolektyw Flirtini, drugiego dnia w murach klubu zagości reprezentant, dla wielu kultowego, brytyjskiego zespołu Foals – Edwin Congreave ze swoim dj setem! Oprócz tego spotkacie tam lokalnych rezydentów. W barze natomiast czeka na Was moc próżnej przyjemności!

Flirtini

Otwarcie Próżności. Raut Taneczny!
19.10: Flirtini, Dj Noz, Tony Handle & Lambert, Matt Bogucki i Longer
20.10: Foals (Dj set), Kemot, Tony Handle & Lambert, kolektyw ŻAR
Adres: Aleje Niepodległości 8a, Poznań

W klubie obowiązuje selekcja, a drzwi uchyli Wam próżny ubiór!

W pierwszych tygodniach w Próżności zagra plejada zagranicznych artystów, których możecie kojarzyć ze scen największych festiwali. Już ogłoszono występy m.in. Foals (Dj set), Detroit Swindle, Riva Starr, Robaga Wruhme czy Dj’a Boringa. Wśród polskiej kadry dj’skiej znaleźli się też Flirtini, Dj Noz czy Rubin.

Detroit Swindle

W klubie odbywać się będą także koncerty. Do końca listopada usłyszymy na żywo objawienie norweskiej sceny indie – Kakmaddafakka i czołówkę polskiego hip-hopu na czele z Ten Typ Mesem i Rasmentalism.

Szczegóły najbliższych wydarzeń:

Dodaj komentarz