Dobra wiadomość dla fanów Sheldona! Powstanie prequel „Teorii Wielkiego Podrywu”

Dużymi krokami zbliża się finał 10. sezonu „Teorii Wielkiego Podrywu”. A wraz z oczekiwaniem na nowe odcinki, mamy dla Was dobrą wiadomość – po skończeniu wszystkich odcinków, tęskniąc za serialem, będziecie mogli obejrzeć jego prequel, który właśnie jest w fazie przygotowań.

sheldon

Prequelowy serial ma ukazać młodość dra Sheldona Coopera. Niestety, wielbicieli odtwórcy roli – Jima Parsonsa – musimy zmartwić. W nowej produkcji nie pojawi się dobrze znana obsada, a więc i on sam. Stanie tym razem po drugiej stronie kamery – zaangażuje się w nią jako producent wykonawczy.

Producenci twierdzą, że odcinkowa komedia będzie przypominać hit sprzed lat – „Zwariowany świat Malcolma”. Jeszcze nie wiadomo, kto zostanie odtwórcą roli charakterystycznego Sheldona. Tak świetnie stworzony charakter ciężko będzie odtworzyć, niemniej jednak trzymamy kciuki i jesteśmy dobrej myśli – przecież to sam Jim Parsons ma zadecydować o wyborze swojej „nastoletniej wersji”.

Produkcja CBS & Warner Bros. jest najpopularniejszym obecnie emitowanym serialem komediowym w Stanach Zjednoczonych. Czy serial Parsonsa osiągnie tak duży sukces jak „Teoria…” ?

Dodaj komentarz

-->