Dj Smiles Davis sampluje utwór TOLI Szlagowskej

DJ Smiles Davis, amerykańska undergroundowa DJ-ka, która kolaborowała z takimi artystami jak Erykah Badu, Missy Elliott czy Janelle Monae, tym razem sięgnęła po piosenkę Toli Szlagowskiej „Morning Blues”. W tej produkcji zwrotki śpiewa soulowa wokalistka Bosco, a refreny Tola.

Kilka tygodni temu The Co-Stars napisali do mnie czy się zgadzam, żeby Smiles użyła kawałek mojego „Morning Blues„, zgodziłam się i zapomniałam o tym w natłoku innych rzeczy. Kilka dni temu na insta zobaczyłam moje imię na plakacie w Space 15 20 – to takie miejsce do którego chodziłam na koncerty i imprezy jeszcze w liceum. Sentyment.”- mówi TOLA.

Utwór „Morning Blues” Tola napisała wraz z producentami The Co-Stars w 2013 roku. Tak wspomina współpracę – „Piosenka powstała krótko po tym jak poznałam się z Vito i Neely. Oni zrobili beat, a ja napisałam melodię i tekst. Miałam wtedy dobry moment na pisanie, bo byłam tuż po rozstaniu z moim chłopakiem. Utwór od tamtego czasu ewoluował, bardziej organiczną wersję zagrałam ostatnio na Enea Spring Break. Teraz pracuję nad wersją studyjną tego numeru. Na pewno znajdzie się na płycie.”

Posłuchaj utworu tutaj

1 komentarz

Dodaj komentarz