Disney ogłosił wszystkie gwiazdy Star Wars VII

Premiera siódmej części „Gwiezdnych Wojen” ma się odbyć #18.05 2015 roku. Do tego czasu #Disney będzie dawkował nam informację o sequelu bardzo powoli i irytująco, tak abyśmy coraz bardziej się napali na film, który z założenia ma być fantastyczny.

Dlaczego? Ponieważ wraca #HarrisonFord, #MarkHammil, #CarrieFisher i wielu innych z oryginalnej serii #StarWars. Dzisiaj #Disney podał całą listę gwiazd nowej odsłony uniwersum Lucasa.

John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver. Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, i Max von Sydow dołączą do oryginalnych gwiazd Harrisona Forda, Carrie Fisher, Marka Hamilla, Anthony’ego Danielsa, Petera Mayhewa, i Kenny’ego Bakera w “Star Wars: Episode VII.”

I dodatkowo dowiedzieliśmy się kiedy będzie się działa historia siódemki. #BobIger szef Disneya powiedział #Variety, że film odbywa się 30 lat po wydarzeniach z „Powrotu Jedi”

Cieszycie się? Nie cieszycie się? Jak się czujecie? Wszystko wam jedno? Macie dość sequeli? Fantasy? Nie? Tak? Ech… Pamiętaj moją ekscytację gdy „Mroczne Widmo” wchodziło do kin – miało być super. Nie było super. Teraz już tak nie dam się oszukać. Będę się spodziewał najgorszego filmu w historii, dzięki zawsze będzie lepszy niż zakładałem.

Dodaj komentarz