DER WOLF Pride Wild Afterparty – nauka podrywu nie pójdzie w las

Już w najbliższą sobotę, bezpośrednio po Paradzie Równości, na jej uczestników czeka nie lada imprezowa gratka! Der Wolf ma okazję zaprosić Was na jedyną w swoim rodzaju, dziką imprezę, na której idealnie odnajdą się zarówno drapieżcy, jak i „zwierzyna łowna” Co, gdzie i kiedy?

W trakcie Parady Równości, już 3 czerwca, będziecie mogli spotkać organizatorów imprezy DER WOLF Pride Wild Afterparty na platformie numer 14. Twórcy tego zamieszania zamierzają udowodnić, że w uczestnikach warszawskiej parady drzemie prawdziwy zew! A to będzie dopiero początek. Najlepsze czeka bowiem na jego uczestników dopiero wieczorem.

DER WOLF Pride Wild Afterparty zapowiada się bowiem na najlepszy after po tegorocznej Paradzie Równości. Dlaczego?

Po pierwsze, miejsce – w samym centrum miasta, bo w kultowym już klubie Miłość Kredytowa 9, Tylko na tej imprezie w samym centrum miasta możecie bawić się na świeżym powietrzu!


Po drugie, temat przewodni – Der Wolf, czyli wszelkie metody łowieckie dozwolone.

Po trzecie, czas – preparty STREFA MIŁOŚCI bawimy się od 20.00 Wpadnij ze swoimi znajomymi na nasze patio, żeby się zrelaksować i napić drina. Nasza muzyczna ekipa zacznie wprawiać Cię w ruch.

Po czwarte, atrakcje – od 22.00 rusza główna impreza. Kto dla Was zagra? Na Patio wystąpią Princess Rap, Praktyczna Pani i Karo Kox. W samym klubie zaś Bekett i Tenes, bawimy się do wschodu słońca.

DER WOLF Pride Wild Afterparty to najlepsza, poparadowa okazja, żeby obudzić w sobie prawdziwego łowcę. Tej imprezy nie możecie przeoczyć! W końcu Wasza nauka podrywu nie może pójść w las!

Pigułka: DER WOLF Pride Wild Afterparty / sobota, 3. czerwca 2017 / klub Miłość Kredytowa 9, ul. Kredytowa 9 / dress-code: wild / der wolf / forest style / be yourself have fun