Dekonstruuj, naszywaj, postarzaj i wycieraj. Levi’s zaprasza do customizacji na muzycznych festiwalach

Zmieniają się trendy i logotypy, a w świecie mody pojawiają się nowe gadżety i technologie. Widać to na ulicach, w popkulturze czy w Internecie. Jeśli spojrzymy jednak na modową ewolucję przez pryzmat muzycznych festiwali, które istnieją od dobrych kilkudziesięciu lat, zauważymy oczywistą prawidłowość: pewne rzeczy są niezmienne, a muzyka i dżins zdecydowanie idą w parze. Obojętnie, czy decydujemy się na krótkie szorty, długie spodnie czy lekką kurtkę – denim to coś, co pakujemy na wyjazd zawsze, obojętnie co mówią pogodowe prognozy. To absolutny must-have muzycznych wyjazdów, który już dawno stał się uniformem dobrej zabawy i podstawą wszelkich kreacji.

Levi’s nie tylko co roku obecny jest na każdej muzycznej imprezie pod postacią charakterystycznych i ikonicznych krojów, szwów czy wszywek, ale także coraz częściej pojawia się na nich z własnymi akcjami. W tym roku ponownie zaprasza w świat festiwalowej customizacji, odwiedzając między innymi festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice. Otwiera tam specjalne strefy co-creation lab, którym przyświeca hasło We Are All Colaborators. Można zabrać do nich swoje ubrania z metką Levi’s i pod okiem ekspertów rzucić w świat personalizacji.

W tym, jak custimozować swoje ubrania Levi’s, pomogą eksperci – Tailor Masterzy, a także wolontariusze. Opcji jest multum – na swoich spodniach, sukienkach czy kurtkach dokonać można na przykład dekonstrukcji, zdecydować się na patchwork, ozdobić je perłami lub dżetami, udekorować je brokatem i farbą, albo je po prostu powycierać. W grę wchodzi też postarzanie, strzępienie końców czy naszywanie – tu w zasadzie nie ma granic: łaty, lampasy, cekiny czy naszywki będą dostępne dla każdego, a stare i zwykłe zamieni się w nowe i bardzo oryginalne.

Dodatkową atrakcją są warsztaty prowadzone przez artystów, których obecność i pomocna rada na pewno zainspiruje do działania. Na festiwalu Tauron będzie można spotkać polskiego grafika, grafficiarza i autora dziesiątek hip-hopowych okładek Forina, a także projektantkę i ilustratorkę Barrakuz. Przyłączyć się do zabawy może każdy – jedyne co jest potrzebne, to ubranie z metką Levi’s. 

Dodaj komentarz