Czy da się cofnąć wiadomość wysłaną w Messenger?

Ile razy w życiu chcieliście cofnąć słowa, które wypowiedzieliście? A ile razy chcieliście móc skasować wysłaną spontanicznie za pośrednictwem Messengera wiadomość?
Facebook w końcu chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i wprowadzić funkcję Unsend, która pozwoli użytkownikom na cofanie wysłanych wiadomości. Co prawda to dopiero projekt takiej funkcji, ale nie ukrywamy, że ułatwiłaby nam ona życie i oszczędziła sporo nerwów.

Potwierdzeniem kolejnej facebookowej nowości miałyby być wpisy Jane Manchun Wong, która jest ekspertką od bezpieczeństwa internetowego. Podobno funkcja pozwalać ma na usunięcie wiadomości nie tylko po stronie nadawcy, ale także (co stanowi o hitowości tej informacji) po stronie odbiorcy.

Na razie brak dodatkowych informacji na temat rewelacji, które przedstawiła Wong. My podejrzewamy jednak, że nowa funkcja może działać tak jak znana z GMail opcja cofania wysłanego maila, który po odpowiedniej konfiguracji „wisi” w skrzynce nadawczej jeszcze przez określony przez użytkowników czas.

Dodaj komentarz