Czekolada o smaku różowego wina podbija internet

Do niedawna furorę w sieci robiły żelki-miśki smakujące i wyglądające jak różowy szampan. Połączenie słodyczy i alkoholu to połączenie diabelsko dobre i uzależniające. Preorder na miśki przekroczył najśmielsze oczekiwania producentów, nie nadążali oni za produkcją. Po sukcesie żelków przyszedł czas na różową czekoladę.

compartes, różowa czekolada, wino
Za produkcją różowej czekolady stoi firma Compartés istniejąca już od 1950 roku. Współpracuje z wieloma domami mody, z firmami takimi jak Facebook, Gucci, The Ocsars, Disney, HBO, co sezon przedstawia nowy smak, stworzony na określoną porę roku ze świeżych składników. Tym razem przebili samych siebie!

compartes, różowa czekolada, wino
Firma specjalizuje się w wykwintnych, ręcznie wykonanych słodkościach, które znane są na całym świecie. Najnowsza kreacja firmy – czekolada ROSES & ROSÉ, wykonywana jest ręcznie w Los Angeles z użyciem płatków róż, francuskiego wina i białej, delikatnej czekolady.

compartes, różowa czekolada, wino
Czyżby właśnie powstał nowy, idealny set na babskie wieczory? Lato, różowe wino w kieliszkach i różowa czekolada. W końcu czasami trzeba się rozpieszczać, więc nie czuj się…winna ;)

1 komentarz

Dodaj komentarz