Córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a w 3. sezonie „Stranger Things”

Pojawiły się pierwsze informacje o trzecim sezonie popularnego netfliksowego serialu. Dotyczą one obsady, a konkretnie dwóch aktorek, które wezmą udział w produkcji. Jedną dobrze znamy – w nowej odsłonie „Stranger Things” powróci Priah Ferguson, grająca młodszą siostrę Lucasa, Ericę. Obok ojca Mike’a była to chyba najbardziej zabawna drugoplanowa bohaterka serialu – cwaniara z wielkim tuperem, patrząca ironicznie na świat. Teraz jej rola ma się powiększyć – nie będzie tylko siedzieć z domu i podśmiewać się ze starszego brata, ale weźmie pełen udział w akcji ratowania Hawkins przed nowym, nieznanym wydarzeniem. 

Foto: Viviana Chavez

Druga aktorka, która weźmie udział w produkcji, to Maya Hawke. Zagra ona nową postać – bystrą i zabawną Robin, która znudzona przyziemną pracą szuka nowych wrażeń i znajduje je, odkrywając sekrety Hawkins. Maya Hawke, posługująca się czasem podwójnym nazwiskiem Thurman-Hawke, to córka pary znanych aktorów – Umy Thurman i Ethana Hawke. Niedawno można było ją oglądać w serialu BBC „Little Women”, gdzie zagrała u boku Emily Watson i Michaela Gambona. W tym roku światło dzienne ujrzy także jej inny projekt, „Ladyworld” w reżyserii Amandy Kramer. 

Foto: Ellius Grace

Trzeci sezon „Stranger Things” pojawi się dopiero w 2019 roku. Na razie twórcy serialu, bracia Duffer, nie zdradzili jaka będzie jego fabuła. 

 

ZOBACZ TEŻ: Nowe „Stranger Things” już wkrótce. Oczekiwanie umili darmowa 16-bitowa gra

2 komentarze

Dodaj komentarz